Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако е истина това, че всички мъже са еднакви, защо тогава жените толкова време търсят най- подходящия? :)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Човек отива в банката, за да тегли пари. На касата му казват: — Трябва първо да се идентифицирате. Човекът се поглежда в закачено до гишето огледало и казва: — Да аз съм.
Разни
03.10.2017
1,605 прегледа
Следващ →
Още вицове
...6:30 - по навик...супер, може още да си поспя. 6:50 - трябва да се става. 6:57 - още три минутки и ставам! Три! ..Две...08:45 - МАМКА МУ!!!!...
Потомствен системен администратор Иван редовно и дистанционно (по IP-адреса) лекува компютри. Гадаене по портове (COM, LPT, USB). Връщам загубени OS, оправям вирусните поражения и свалям магия за безинтернетие. Премахвам от програмите вредите от авторските права, търся загубени файлове по имиджа на хард диска.
Баба води своята четиринадесетгодишна внучка при гинеколог: - Докторе, прегледайте ми внучката, чи са, страхувам се, че са й откъснали цветинциту! Докторът хвърлил един поглед и рекъл: - К’во цветенце, бе, баби? Те саксията са й пръснали на твойта внучка!
лапи и правят един кръг на целия манеж. След това се прибират!" По-долу със съвсем малки букви пише: "Номерът продължава 8 часа."
Силно депресиран мъж се напива от мъка в бара. Барманът го пита: - Какво става, защо си толкова унил? - Хванах жена ми да ми изневерява с най-добрия ми приятел... В семейното ни легло! Изритах я и й казах, че искам развод. - А на приятеля ти какво каза? - Издърпах му ушите и му казах "Марш в ъгъла, лошо куче!"