Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лекарят: - Снощи броихте ли на ум, за да заспите по-лесно, както ви посъветвах? - Да, докарах го до 28734. - И какво, заспахте ли? - Не, дойде време да ставам.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Врагът на моя враг е мой приятел..и Слава Богу, че моята тъща мрази алкохола.
Бисери
03.10.2017
3,155 прегледа
Следващ →
Още вицове
Действието се развива в лудницата на 4-ти километър.<BR>Двама луди си седят на пейката, а единият седнал на вестник. Минава фелтшерът :<BR>- Как сте господа?<BR>- Добре.<BR>- Защо си седнал на вестник?<BR>- За да съм по-високо от другите!<BR>След една седмица боядисали лудницата червена и лудите я изяли. Оправили я, но я боядисали зелена.<BR>Минава фелтшерът и вижда как са се събрали около нея и им течат лигите.<BR>- К’во прайте бе момчета - чакаме да узрее!<BR>Късно следобед минава на проверка доктора и пита как са след лекарството.<BR>- Ти как си?<BR>- Добре.<BR>- А ти как си?<BR>- Господ ми каза да не казвам!<BR>В този миг един се отвива от одеалото и казва:<BR>- Нищо не съм му казвал Бе!!!!!
Разговор между любовници в леглото. Тя, запалвайки цигара: -Знаеш ли, скъпи, моят мъж направо ще откачи, ако ме види в този момент. Той си мисли, че отдавна съм отказала цигарите...
- Не че се хваля, но мога да правя секс по 6 часа - казва един. - ?!? - Ами 5 часа и половина увещания и 20 минути събличане.
Две гарги си летели и се карали коя да бъде по средата. Отишли да се посъветват с лисицата, а тя им казала: - Оставете ме, карам трактор!
Прибира се съпругът, умрял от глад и се нахвъря да яде, а жена му седи сънена до него. Той се тъпче, тъпче и още с пълна уста нежно я прегръща и пита: - А ще дойде ли сега готвачката на този прекрасен специалитет с мен в спалнята? - Не знам. Сега ще звънна в ресторанта отсреща да я питам...