Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Врагът на моя враг е мой приятел..и Слава Богу, че моята тъща мрази алкохола.
Бисери 3,155 прегледа
Следващ →

Още вицове

Действието се развива в лудницата на 4-ти километър.<BR>Двама луди си седят на пейката, а единият седнал на вестник. Минава фелтшерът :<BR>- Как сте господа?<BR>- Добре.<BR>- Защо си седнал на вестник?<BR>- За да съм по-високо от другите!<BR>След една седмица боядисали лудницата червена и лудите я изяли. Оправили я, но я боядисали зелена.<BR>Минава фелтшерът и вижда как са се събрали около нея и им течат лигите.<BR>- К’во прайте бе момчета - чакаме да узрее!<BR>Късно следобед минава на проверка доктора и пита как са след лекарството.<BR>- Ти как си?<BR>- Добре.<BR>- А ти как си?<BR>- Господ ми каза да не казвам!<BR>В този миг един се отвива от одеалото и казва:<BR>- Нищо не съм му казвал Бе!!!!! Разговор между любовници в леглото. Тя, запалвайки цигара: -Знаеш ли, скъпи, моят мъж направо ще откачи, ако ме види в този момент. Той си мисли, че отдавна съм отказала цигарите... - Не че се хваля, но мога да правя секс по 6 часа - казва един. - ?!? - Ами 5 часа и половина увещания и 20 минути събличане. Две гарги си летели и се карали коя да бъде по средата. Отишли да се посъветват с лисицата, а тя им казала: - Оставете ме, карам трактор! Прибира се съпругът, умрял от глад и се нахвъря да яде, а жена му седи сънена до него. Той се тъпче, тъпче и още с пълна уста нежно я прегръща и пита: - А ще дойде ли сега готвачката на този прекрасен специалитет с мен в спалнята? - Не знам. Сега ще звънна в ресторанта отсреща да я питам...