Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървял един човек през пустинята с една железопътна релса на рамото и среща друг човек, който пък носел телефонна кабинка: — За какво ти е тази кабинка? – попитал първият. — Е, как за какво! Като си вървя през пустинята ако ме срещне някой лъв и аз влизам в нея. Той обикаля около нея няколко часа и като му омръзне си заминава и така се спасявам. А, на теб закакво ти е тази релса? — Ами и аз като теб като ме срещне някой лъв започвам да бягам. Бягам, бягам и като се измора вече много и като видя, че лъва ме настига хвърлям релсата и тогава да видиш какво се вика бягане.
Разни 2,054 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена отива с детето си на купон,но по едно време партито на детето му се приходило до тоалетната и се развикало: -Мамо пишками се... майката го закарала до тоалетната и му казала: -Няма да викаш пишка ми се когато ти се пишка,а ще викаш свирка ми се. Детето научило този урак и когато се прибрало майката го сложило с баща си да спи а тя отишла в другата стая да спи.Вечерта на малкто момченце му се дочуркало и бутнало баща си и му казало: -Татко свирка ми се(слушало думите на майка си) ,татко свирками се... Бащата не могьл да изтрае сина си да мрънка и незнаел ,че свирками се е чурками се и му отвърнал: -добре синко свирка.но тихо на ухото ми.... Дама в Макданолдс: - Искам двоен чийбургер, бигмак, голема порция картофки, млечен шейк, ягодов пай. Служителя: - А липосукция да включим ли в сметката? Таксиметров шофьор качва късно вечерта млада, хубава жена. Кара я до адреса, спират и тя му казва: - Нямам пари. Може ли в натура? - Преди теб две ми платиха в натура, мен пари ми трябват! Стой в колата! Излезъл шофьора, по тротоара се прибира някакъв мъж. - Пич, изкаш ли да изчукаш едно хубаво маце, в колата е - само за 10 лв. - Готово брат ми! Дал 10 лв. и почнал да чука мацето в тъмната уличка. Шофьорът се дръпнал в страни да не пречи. В този момент минава един полицай, вади един фенер и свети в колата. - Кво правите господине? - Чукам жената. - Твойта ли, или чужда? - Мойта, мойта - преди да светнеш с фенера мислех, че е чужда.. Човек е щастлив, когато притежава това, което сам обича, а не това което другите харесват. В съвременния интернет понякога се срещат виртуални индианци. Те нападат мирни хора и им свалят скайпа.