Баща води за пръв път малкият си син на стадиона. Играят Левски и Цска.По едно време малкият възкликва:
- Татко ти си лъжец!
- ???
- Обеща, че ще ме водиш на футболен мач, а вместо това гледаме "Денсинг старс"!
Един програмист умрял и попаднал при
Свети Петър.
- Kажи сега - казал му той. Kои са
повече добрите или лошите дела?
-Ами, има и лоши, има и добри. На кантар са.
-Добре.Тогава къде искаш да отидеш - в рая или в ада?
-Ами, зависи.Трябва да видя какво е и на двете места.
Ангелът го води първо в рая.Там красиво,прекрасно ама и много скучно
Отиват в адаТам купон, весело, живо!
-А-а-а, искам да остана тука!
Добре.Останал. Още щом ангелът излязъл,в ада всичко се променило.Точно преди да го потопят в катрана програмистът изцвърчал:
-О-о-о, не!Нали тук беше различно
-Млъкни, бе нерез! Това беше DEMO версия