Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един програмист умрял и попаднал при Свети Петър. - Kажи сега - казал му той. Kои са повече добрите или лошите дела? -Ами, има и лоши, има и добри. На кантар са. -Добре.Тогава къде искаш да отидеш - в рая или в ада? -Ами, зависи.Трябва да видя какво е и на двете места. Ангелът го води първо в рая.Там красиво,прекрасно ама и много скучно Отиват в адаТам купон, весело, живо! -А-а-а, искам да остана тука! Добре.Останал. Още щом ангелът излязъл,в ада всичко се променило.Точно преди да го потопят в катрана програмистът изцвърчал: -О-о-о, не!Нали тук беше различно -Млъкни, бе нерез! Това беше DEMO версия
Програмисти 3,266 прегледа
Следващ →

Още вицове

От женски форум: "А моят приятел си е измислил много смешен начин да си пере чорапите. В бутилка от вода от 5 литра пълни с гореща вода и няколко лъжици прах за пране, после затваря плътно капачката и качва бутилката в багажника на колата си, и цял ден се вози с нея. После разправя, че остава само да се изплакнат. Докторите-песимисти при среща се целуват един друг по челата. - Вчера си купихме миксер. - И какво? - Пробвахме го с жената. Работи! - И какво? - Правихме си доматен сок... - И какво? - Нищо. Сега сменяме тапеите... Дяволите направили събрание и един след друг се изказвали кой какво е направил през деня. Тарторът ги слушал и давал оценки. Дошъл ред на най-малкото дяволче, то дяловито се изказало и се подхилвало. Тартора видимо бил доволен и усмихнат му казал: — Ей, голям дявол си, бе… ангелите да те вземат! -Може ли с голо дупе да убиеш таралеж -Може ако дупето е чуждо