В спално купе на долните кушетки спят две възрастни дами. На горните обаче са настанени двама влюбени.
- Скъпа ела при мен да те гушна! - шепне младежа.
- Не мога! Ще събудим другите.
- Спокойно! Аз ще го просна между кушетките, и ти ще минеш като по мост по него.
В това време от долу се чува:
- Добре бе синко, а на връщане?
Един програмист умрял и попаднал при
Свети Петър.
- Kажи сега - казал му той. Kои са
повече добрите или лошите дела?
-Ами, има и лоши, има и добри. На кантар са.
-Добре.Тогава къде искаш да отидеш - в рая или в ада?
-Ами, зависи.Трябва да видя какво е и на двете места.
Ангелът го води първо в рая.Там красиво,прекрасно ама и много скучно
Отиват в адаТам купон, весело, живо!
-А-а-а, искам да остана тука!
Добре.Останал. Още щом ангелът излязъл,в ада всичко се променило.Точно преди да го потопят в катрана програмистът изцвърчал:
-О-о-о, не!Нали тук беше различно
-Млъкни, бе нерез! Това беше DEMO версия