Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една змия пита друга: — Ние отровни ли сме? Другата отвърнала: — Защо? — Защото, днес се прехапах.
Животни 3,417 прегледа
Следващ →

Още вицове

Най-много от всички при повишаване на студентските стипендии се радвали не родителите на студентите или техните преподаватели, а кръчмите в Стидентския град. - Каква вълшебна сила бихте искали да притежавате? - Да не ям вечер след 6! По-добре да срещнеш доктора си в църквата, отколкото свещеника в болницата. Днес Стефан Софиянски обяви, че излиза щастлив от политиката. Не беше ли редно да изчака съда да обяви как ше излезе точно... ------- - Защо е щастлив Софиянски? - Защото на последните избори неговата партия спечели цели 0.74 процента... -------- За всеки случай остава депутат, поне още време ще има имунитет за щастието си Лисицата хванала едно пиленце и тъкмо да го изяде, то казало: - Колко ще се нахраниш от мен? Пусни ме и аз ще ти доведа мама и татко. Лисицата го пуснала, а пилето кацнало на близкото дърво и се присмяло: - Ама че си глупава! Аз съм от инкубатор!