Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една змия пита друга: — Ние отровни ли сме? Другата отвърнала: — Защо? — Защото, днес се прехапах.
Животни 3,412 прегледа
Следващ →

Още вицове

Реклама: Жан Виденов: Помните ли Костов как оряза пенсиите, а как аз ги направих хиляди левове ( 5-10 долара).. След корабокрушение на самотен остров се спасяват мъж, куче и свинка. Живели си известно време така и мъжът се замислил: "Кучето е мъжко, не става за секс. Остава свинката". Насочил се той към нея , но кучето ревниво пазело партньорката си. След една буря на брега на острова е изхвърлена полужива Клаудия Шифър. Мъжът й прави изкуствено дишане и я спасява. Тя от благодарност му казва, че може да прави всичко с нея. Тогава той казва: - Моля те, вземи това въженце и разходи кучето из острова... Три месеца по късно. Мъжът и Клаудия си лежат на брега и тя му казва: - Аз съм ти много благодарна , че ми спаси живота. Можеш да правиш всичко с мен. - Ама всичко ли? - Да, всичко. - Мога ли да ти нарисувам едни мустачки? - Много нестандартно желание, но... можеш. Нарисувал й той мустаци и я помолил да се отдалечи на 50-тина метра и да идва към него. - Ей Джон, колко се радвам да те видя! Искам да ти кажа нещо, но едва ли ще ми повярваш. От три месеца чукам Клаудия Шифър! В каубойското училище: -Иванчо, колко е 2+2? - пита учителя -каубой. - 5... - Нищо не знаеш! БУМ!!! - Марийке, колко е 2 + 2? - повтаря се въпроса. - 3... БУМ!!! - Нищо не знаеш! - ...4 - отговаря Маринчо. БУМ!!! - Много знаеш! - Защо го убихте г-н Каубой? - пита Джон. БУМ!!! - Много питаш! По време на пътешествие в Шотландия турист посетил езерото Лох Нес с надежда да види знаменитото чудовище. - По кое време се появява чудовището? - попитал той своя гид. - Обикновенно след осмото уиски... - Китай имат половин трилион валутни резерви и при желание може просто да превърнат американската валута в нищо не означаващи хартийки. - Значи китайците държат Америка за топките? А вие, като експерт, какво бихте посъветвали Пекин? - ДЪРПАЙ!!!