Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Сега е ясно, защо волейболистките имат най-послушните деца. Те разбират всичко с първото плясване зад тила.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Момиченце на пет годинки се хвали в детската градина на приятелка: - Имаме си нов татко! - Как се казва? - Петър Крумов. - Петър Иванов Крумов? - Да. - А-а, този е добър! Беше у нас миналата година!
Разни
03.10.2017
1,411 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Мила - казва младоженецът. - Мислех, че моята заплата няма да те задоволи. - А, ще стигне. Само че се питам... - Какво, скъпа? - От какво ще живееш ти?
- Как се казва най-новата стойка в "Кама Сутра"? - "Френски скитник" - жената се съблича, застава на "мост", а мъжа ляга отдолу и... заспива.
Младо момче, борец и възрастен човек решават да отидат до дървото на истината да видят кой е прав. Пръв отишъл младока: - Аз мисля, че през 2000 година всеки ще си има компютър! Да ама не. Шляп с клона и дървото го наказало, че лъже. Дошло ред и на възрастния: - Аз мисля, че през 2000 година ще цари мир... Шляп с клона, и тоя лъже. Дошъл ред на бореца: -Аз мисля... Шляп с клона за лъжата и бореца умрял...
Софийска община информира, че евакуацията на космическата станция заради опасност от сблъсък с космически боклук няма нищо общо с боклука на София...засега.
Една наша, замогнала се много мутра в "Лувъра", със сина си разглеждат експонатите. Спряли пред статуята на Венера Милоска: -Тате, как се казва тази леличка? Нашият чете табелата: -Венера.. -Що се казва Венера? -Мии, била болна от някаква венерическа болест! -Ми тате, що няма ръце? -Що няма, предполагам, че тогава пичовете са й отрязали ръцете да не я разпространява..