Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В гората построили модерна диско тоалетна. Дошла мечката и казала на заека (диджея): — Пусни ми чалга… Заека пуснал чалга. Дошъл орелът и казал: — Пусни ми рап… . Заека пуснал рап. Дошъл вълкът: — Пусни ми нещо, само да има музика… Заека пуснал. След 5 мин лисицата идва и вижда, че вълкът гони заека: — Вълчо, защо гониш зайко? Вълкът: — Как защо? Аз, имам разтройство пък той, ми пуснал химна на България.
Животни 3,364 прегледа
Следващ →

Още вицове

Имаше глупавия навик да отлага за утре, това, което не смяташе да направи никога. - Какво става с теб, приятелю?! Целия изцапан, насинен, дрехите скъсани. Нека да те изпратя до вас.. - Аз оттам идвам... Най-добрият начин да събудиш човек - чаша горещо кафе в леглото. Лисваш и бягаш. В тъмен подлез двама се целуват: - Обичаш ли ме? - Обичам те. А ти мен? - И аз те обичам. Но как се казваш? - Пешо. А ти? - По дяволите! И аз се казвам Пешо! 50-годишен мъж, започващ да оплешивява, отива при приятел и го пита: - Слушай! Как мислиш, съществува ли някакво ефективно средство, предотвратяващо оплешивяването? Приятелят му се накланя към него и на ухо и с тих доверителен тон му казва: - Слушай сега: ако трябва да съм честен, нито едно от средствата, които продават, не може да се сравни с женската смазка… Само не казвай на никого! Това ми откритие е достойно за Нобелова награда! - Ти бъзикаш ли се? Погледни се в огледалото - по-плешив си и от мен! - Да, но виж ми мустаците и брадата!...