Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На 30 етаж на небостъргач имало барче. В него до един прозорец бил седнал мъж облечен в черно и пиел поредната си водка. Към него се приближил друг мъж и помолил да седне. След още няколко чаши първият казал: — Хайде да се хванем на бас, че ако скочиш през прозореца, вятърът ще е толкова силен, че ще те върне обратно. — Не ти вярвам. — Само гледай – казал мъжът в черно, след което скочил и за секунда се върнал обратно. – Сега е твой ред да опиташ. Другият скочил и се забил директно в земята. В това време келнерът минава край мъжа, който е останал в бара и казва: — Много гаден тип ставаш, като се напиеш батмане.
Разни 1,749 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Най-яките сайтове са в интернет" - каза един познат. В едно племе решили съветът на вождовете младият наследник да го пратят на каляване в джунглата за 2 седмици-като се прибрал му довели една от най-личните девойки в племето да го пробват какво е научил-тя се надупила и той с примерен шут я съборил на земятя-всички в недоучение,а той се оправдава: -Ами проверявам хралупата за пчели! Лекар към пациента: - А сега, сгънете крака в коляното. - В каква посока? Вуте бил на пазар в София, влязал случайно в един сексшоп, дълго оглеждал и накрая си харесал една надуваема дама. Получил инструкции от продавача как да я ползва, прибрал се в село и се похвалил на жена си: - Виж, Пено, какво си купих от София! - Какво е това, бе Вуте? - Надуваема булка! Когато си ми сърдита, ще спя с нея! Пена започнала леко да ревнува и попитала хитро: - Вуте, а нямаше ли в магазина надуваеми мъже? - Не, Пено! За мъже имаше само резервни части ... - Как се нарича блондинка с очила? - Изкуствен интелект...