Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Келнер! Чашата ми е напукана! - Виждате ли какво ни е силно кафето!
Професионални 3,056 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Вече че пием само в два случая - кълне се Вуте в кръчмата. - Само кога съм у настроение и кога немам настроение. Хлапе плаче на майка си: - Мамо, мамо, искам колело! - Няма да ти купя колело. - Ами хайде тогава да си поиграем на майка и татко? - Добре, как? Малкият кара майка си да се съблече и да легне на леглото. После излиза от стаята, пак влиза като я отваря с шут и казва: - А така, жено, само за секс мислиш! А че малкият няма колело хич не ти пука! Старшината: - Редник, можете ли да плувате? Редника: - Тъй вярно! Старшината: - Къде сте се научили? Редника: - Във водата, господин старшина! Посред горещото лято завалял як дъжд. Манго застанал под дъжда и рекъл: - Ей сега ако имаше и сапун щях да се изкъпя. Двама гея скучаят в една стая. В крайна сметка единия казва: -Дай да играем на криеница, ако менамериш ще ти духам -Ами ако не те намеря -Ще бъда зад дивана