Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стоят си трима приятели и си говорят и тогава единият казал: — Абе, да знаете моята тъща като почина и ние и взехме най-хубавото място на гробищата, точно под един вековен дъб. Тогава и вторият казал: — Абе и моята тъща като почина и взехме много хубаво място на гробищата, точно под един орех. Третия мислил, мислил, извадил мобифона си и звъннал на тъща си: — Ало, майко какво правиш. — Ами какво да правя, нищо ослушвам се тук за някоя клюка. — Ослушвай се, ослушвай се, ама ти докато се ослушваш те хората взеха хубавите места!
Семейни 3,360 прегледа
Следващ →

Още вицове

Преподавател следи студентите на изпит в УНСС: - Чувам гласове, а не трябва да ги чувам. Срещат се двама на 30-ти октомври: - Изглеждаш зле? - Не съм се наспал: нали казаха, че в 4 през нощта трябва да се върнат с един час назад часовниците... Ти що не работиш? — Днес ми е ден за секс! — Какво ще рече това? — Eмиии, еб*л съм ти и работата… Психиатър е събуден в четири през нощта от телефонно обаждане. - Докторе, колко струва посещение у дома? - 50 лева. - А преглед в кабинета ви? - 20 лева. - Тогава ви чакам след половин час в кабинета ви. Една мутра попитала един чукча: - Брато, защо нас във вицовете все тъпаци ни изкарват? Чукчата помислил и отвърнал: - Работата е в това, че антагонизирайки на повърхността на общото, ние с теб се явяваме не нещо друго, а симбиозна аттаракция на суб-апрополюсните емоции от страна на електората, който анихилира индивидуалната самонедостатъчност, интерпретирайки самоконцептуално определилата се реалност. Стопляш ли, брато?