Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един пияница се прибира в 5 сутринта след цяла нощ напиване с приятели. Вижда кукувичка на прозореца и я пита: - Кукувичке, кукувичке, колко ми остава да живея? В този момент от прозореца се показва жена му и му отговаря: - От 3 до 5 секунди, докато намеря ютията!
Пиянски 1,175 прегледа
Следващ →

Още вицове

Крали Марко ,ходи от уста на уста и до днес… Влиза некъв пич в аптеката. - Едно кисело млеко. - Кво млеко бе? Тука е аптека, само лекарства се продават. Оня вади една бухалка и почва да троши инвентара. Разбил всичко. На другия ден пак същия пич влиза отново в аптеката. - Едно кисело мелеко. - А стига бе! Нали вчера Ви казах, че това е аптека. Тука има само лекарства. Оня пак вади бухалката и прави погром. На аптекаря му писнало да чисти и да подрежда и донесъл една каса кисело мляко за всеки случай. На сутринта пича пак идва и аптекаря още от вратата му вика: - Вече продаваме кисело мляко, колко искате? - Да бе. Те днеска във всички аптеки пуснаха кисело млеко. Дай сега едно пресно. Понякога имам чувството, че съм излязъл от стаята, но съм оставил пишещата машина да работи сама.Джийн Фаулър Между писатели: - През последната година броят на читателите ми се удвои. - О-о, не знаех, че си се оженил! Американец французин и Бай Ганьо се возят във влак. При тях влиза мадама. По едно време мадамата пръднала. Французинът веднага се направил на джентълмен: - Извинете ме! - казал французина. След малко оная пак се изпуснала. - Моля, да ме извините! - казал американеца. На българина му се допушило и казал: - Ей момчета аз отивам да пуша, ако тая се насере да знаете че съм аз.