Жена пита мъжа си:
- Скъпи какво е ситуация?
- Ситуация е да ме набараш с колежката в моя кабинет...
- Аха. Същото като да ме набараш в нас с комшията...
Мъжът:
- Недей да бъркаш боя с ситуацията!
Мъж тръгнал на лов. Изчезнал и на седмия ден звъннал в къщи от някаква кръчма:
— Жено! При мене всичко е наред! При вас?
— И при нас. Какво става мъжо?
— Един месец месо няма да купуваме, да знаеш!
— Браво! Да не си убил елен?
— Не! Изпих заплатата!