Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Началник казва на подчинения си: — От вас ще излезе велик престъпник. — Защо, шефе? — Защото не оставяш абсолютно никакви следи от дейността си.
Професионални 2,816 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Славчо, пиеш ли? - Ако това е въпрос то "не", а ако е предложение - да. Пътува мъж в автобуса, до него се приближава едър господин и започва да му вика надвесен над него: - Рогоносец, рогоносец! Така няколко пъти и мъжът една вечер споделил с жена си и тя му казала; - А, мъжо, всякакви ги има по градския транспорт , не му обръщай внимание. На другия ден той се качил пак в автобуса, и оня се надвесил пак над него и започнал да му вика: - Рогоносец... рогоносец и клюкар! Отива генералът в една военна болница на проверка. В първата стая са настанени трима болни. Генералът пита първия: - От какво си болен? - Трипер, г-н Генерал. - С какво те лекуват? - Тампон с йод, г-н Генерал. - Доволен ли си от лечението? - Тъй вярно, г-н Генерал. При втория: - От какво си болен? - Сифилис, г-н Генерал. - С какво те лекуват? - Тампон с йод, г-н Генерал. - Доволен ли си от лечението? - Тъй вярно, г-н Генерал. При третия: - От какво си болен? - Сливици, г-н Генерал. - С какво те лекуват? - Тампон с йод, г-н Генерал. - Доволен ли си от лечението? - Тъй вярно, но може ли само една молба, г-н Генерал, моля да съм първи на тампона! Говорили си двама хакери-приятели:<BR>- Леле човек т’ва живота е много лесна и проста игра бе!<BR>А другият казъл:<BR>- Да, да! Лесно ти е ’щото си се пуснал на "Easy" я се пусни на "Hard" да видиш к’во е! - И спрете да мастурбирате! - Защо, докторе, ще ослепея ли? - Не, смущаваш останалите пациенти в чакалнята.