Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Колко американци са необходими за да сменят една крушка? 101. 1 я сменя, а 100 наблюдават да не бъдат нарушени правата на негрите.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Началник казва на подчинения си: — От вас ще излезе велик престъпник. — Защо, шефе? — Защото не оставяш абсолютно никакви следи от дейността си.
Професионални
03.10.2017
2,816 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Славчо, пиеш ли? - Ако това е въпрос то "не", а ако е предложение - да.
Пътува мъж в автобуса, до него се приближава едър господин и започва да му вика надвесен над него: - Рогоносец, рогоносец! Така няколко пъти и мъжът една вечер споделил с жена си и тя му казала; - А, мъжо, всякакви ги има по градския транспорт , не му обръщай внимание. На другия ден той се качил пак в автобуса, и оня се надвесил пак над него и започнал да му вика: - Рогоносец... рогоносец и клюкар!
Отива генералът в една военна болница на проверка. В първата стая са настанени трима болни. Генералът пита първия: - От какво си болен? - Трипер, г-н Генерал. - С какво те лекуват? - Тампон с йод, г-н Генерал. - Доволен ли си от лечението? - Тъй вярно, г-н Генерал. При втория: - От какво си болен? - Сифилис, г-н Генерал. - С какво те лекуват? - Тампон с йод, г-н Генерал. - Доволен ли си от лечението? - Тъй вярно, г-н Генерал. При третия: - От какво си болен? - Сливици, г-н Генерал. - С какво те лекуват? - Тампон с йод, г-н Генерал. - Доволен ли си от лечението? - Тъй вярно, но може ли само една молба, г-н Генерал, моля да съм първи на тампона!
Говорили си двама хакери-приятели:<BR>- Леле човек т’ва живота е много лесна и проста игра бе!<BR>А другият казъл:<BR>- Да, да! Лесно ти е ’щото си се пуснал на "Easy" я се пусни на "Hard" да видиш к’во е!
- И спрете да мастурбирате! - Защо, докторе, ще ослепея ли? - Не, смущаваш останалите пациенти в чакалнята.