Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В една пуста местност стоят двама полицаи, никой не минава. Гледат в далечината се задава кола: — А, сега тоя ще го одерем. Поне 10 лв. ще му вземем. – казва единия полицай на другия. Спират колата и питат шофьора: — Аптечка имаш ли? — Имам – отговаря човека и я показва. — А пожарогасител? — Имам – отговаря пак човека и го показва. Полицаите разбрали, че не могат да хванат човека в грешка и го питат: — А касетофон имаш ли? — Имам. — Я пусни нещо. Пуснал човека чалга и полицаите започнали да танцуват. — Какво правите, бе? – попитал ги човека. — Танцуваме за теб, зер дадеш 10 лева. – отговорили му те.
Професионални 3,264 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако ям много сладко, това не значи, че съм дебеличка, а значи, че съм сладичка. Един от тези хора които могат да говорят без да си отварят устата правел шоу с кукла.Често разказвал вицове за блондинки и по едно време от публиката станала една разярена русокоса жена - Как може да се подигравате с интелекта на жени, чиито цвят на косата е рус.Та не виждате ли че всичко това е измислица. - Извинете госпожо но това ми е работата... - Ти си мълчи там не споря с теб ами с оня малкия лилипут в краката ви. Психиатър към пациента: - И така, всяка вечер вие сънувате едно кошмарно същество, което се нахвърля върху вас, крещи и ви бие по главата с точилка. Разбира се, когато се събудите видението изчезва нали? - Там е работата, че не. На сутринта то обикновено крещи: "Стига си хъркал, безделник, заведи децата на детска градина". - Един милиард долара дава Буш за Бен Ладен! - А той? - Пет пари не дава... - С жена ми постигнахме изключителна сексуална съвместимост! Ето, вчера, например, и двамата ни болеше глава...