Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж навил девойка да правят секс срещу 500 евро. Когато стигнали в квартирата й мъжът се усетил, че си е забравил парите и обещал в понеделник като отиде на работа да помоли секретарката си да изпрати парите по пощата, но за да не заподозре нещо ще пише че са за наема на апартамента. Отишъл на работа човека и тръгнал да вади парите, но решил, че 250 евро ще стигнат и помолил секретарката си да напише обяснителна бележка: "Мила госпожице, парите са по-малко от уговорените, но като наемах вашия апартамент си мислех: 1. че той никога до сега не е наеман. 2. че има отопление 3. че не е толкова голям, че да ме кара да се чувствам некомфортно." Момичето като получило бележката се ядосала и отвърнала: "Драги господине не може да мислите, че хубав апартамент като моя ще седи ненает, по втора точка той има отопление, но трябва да съумеете да го включите, а относно трета точка това, че нямате достатъчно покъщнина, за да го запълните си е лично ваш проблем!"
Семейни 3,186 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама борци чакат автобус. Единият - номер 10, а другият - 2. След малко на спирката спира 102. Единият учудено казва: - Я, скив, двата рейса дойдоха заедно. Купува си жена гардероб. Доставят го и монтират, но при всяко преминаване на трамвай едната врата постоянно се отваряла. Какво ли не правил майсторът, проблема си оставал. Решил да влезе вътре и от там да регулира пантите. Настанил се човечецът в гардероба и зачакал да мине трамвай. Естествено по принципите на Мърфи се прибрал съпругът и започнал любопитно да оглежда покупката. Погледнал, тук - там и отворил вратата. Отвътре майсторът пребледнял едва промълвил: - Сега, ако ти кажа, че чакам да мине трамвай, ще ми повярваш ли? На интервю за работа шефът пита бъдещата секретарка: - Пушите ли? - Само след секс! - А колко сте били натоварени на предишната работа? - По две кутии пушех на ден! Висша форма на ревност: - Скъпи, какво правиш? - Разхождам кучето, скъпа. - Я го ритни, за да го чуя! На новогодишно парти, в една фирма, в един кабинет е тъмница и се чуват викове: -Ох, Пешо, ох скъпи... никога не си ме... любил така... дали това е заради... това новогодишно... настроение? -Кой знае, може би заради това, че не съм Пешо!