След мощен купон един мъж отива на работа без една ръка. Колегите му естествено се вълнуват:
- Кво стана? Къде ти е ръката?
- Абе снощи се натряскахме свински - от полунощ нататък всичко ми се губи - и сутринта се събуждам и гледам - на ръката ми спи едно женище - 100 кила и грозна като смъртта!
- И кво?
- Кво!? Прегризах си ръката, да не я събудя и чупка!
Братче и сестриче се карат за последния бонбон в кутията. Майката:
— Джери, защо не отстъпиш на сестра си? По-умният винаги отстъпва.
— Да не съм толкова глупав, че да съм по-умен?