Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка кара по околовръстното. По едно време гледа някакъв старец, който сее нещо в нивичката си. Блондинката спира, слиза от колата и се провиква: - Ха така, сей дядо, сей, за да има какво да ядеме ние. . . Дядото я поглежда и отговаря: - Точно така, моме, баш за това сея люцерна. . .
Блондинки 3,442 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж имал говорещ папагал, който всеки ден ебял мисирките на съседа. Един ден обаче на съседа му писнало и се оплакал на собственика на папагала. Той веднага предупредил домашния си любимец, че ако направи още веднъж така, ще го оскубе целия. Папагалът обаче не издържал и на другия ден пак свършил работа с мисирките. Стопанинът като разбрал го оскубал, както обещал. На вечерта щели да му идват гости и той казал на папагала да ги настанява като дойдат. Един по един започнали да пристигат и папагала: - Господине, ВИЕ, на дивана. Госпожице, Вие, на на стола. Следващият гост бил един плешив господин и папагала като го видял му свирнал и му казал: - Ей, ебача на мисирки, тук до мен! - Ммм, Иванчо много хубав тен имаш! - Ами на морето се печах на нудистки плаж и целият съм такъв! - Ами що имаш бели кръгове около очите? - А кръговете ли, те ми са от бинокъла.. След тежка война останали само двама човека и единия помолил другия:"Моля те, кажи ми кой си харесваш!Няма да кажа на никого." Слизам една сутрин до кварталното заведение да си взема едно кафе. И там, на улицата, ме спира някакъв пияница и ми вика: - А бе, извинявай, ама имаш ли 20лв да ми дадеш назаем. Ще ти ги върна, обещавам! Много съм стабилен! Ти не ме познаваш, ама можеш да питаш, тука у квартала всички ме познават. Аз съм Стефан П*тката, можеш да питаш всеки. Супермен е много възбуден, включва си рентгеновото зрение, и вижда Жената-чудо да лежи разкрачена на дивана, и да пъшка самичка. Засилва се и шаааааааат до дупка. На другия ден си мисли "Абе не го ли направих много грубо, дай да ида да и се извиня". Отива и започва да мънка още от вратата. А жената-чудо: - А, не се притеснявай за мен. Иди да се извиниш на Невидимия, че си му цепнал задникът!