Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама приятели си вървели. Единият паднал в дупка и другия казал: — Съжалявам, но не мога да те измъкна. Тогава падналият отговорил: — Ако никой не дойде до два часа, ще изляза сам.
Разни 1,695 прегледа
Следващ →

Още вицове

В училище, след час по физическо, 11-годишни момичетата се събличат. Едната забелязва нещо и сочейки между краката на съученичка казва: -Косми? ? ! -Да, а ти какво си помисли – не без гордост отвръща другата. -А, не ти ли пречат на секса? Непредпазлив планинар се подхлъзва и пропада в дълбока пропаст, за късмет се хваща за някакво храстче и със сетни усилия започва да вика: - Помощ, помощ, има ли някой там горе. Помощ, Господи! - Аз съм Исус твоя Бог и сега ще ти помогна. - чува се някакъв глас отгоре. - Помогни ми, че едва издържам, а и храста се отскубва. - Вярваш ли ми? - Вярвам ти. - Пусни се от храста тогава! - Ааа, не. Помощ, помощ, има ли някой друг там горе? - Люси, с теб трябва да се разделим! - Аз ще се самоубия! - Много приятен бонус, благодаря. Нане отива в болницата на свиждане на Вуте. - Не ти ли омръзна да лежиш толкова време тука? От катастрофата, дето я направи, минаа вече няколко месеца. - Абе оно и докторо вика същото, ама адвокато каза да продължавам да лежим. Един каубой, яздил из пустинята със седмици. Стигнал до град неизвестен за него и решил да отпочине, задоволявайки биологичните си нужди (трябвало му женица на човека - загорял). Влиза в местния бар. Взел да се оглежда за жени. Няма!!! - Бармане. Абе вие тука в това градче, нямате ли жени? - Абе, кво да ти кажа. Ние тука си нямами жени, ама ако знаеш в задния двор какви животни имамееее. - А животни, стига глупости. Да ама коубоят си имал нужди и кво да направи отишъл, избрал си едно прасенце, подмил го, завел го на бара, черпил го ярмичка докато изпие едно питие и забелязал, че всички в баро го зяпат. - А бармане. Абе защо така всички ме зяпат. Нали и вие правите така. - Да бе и ние правиме така. Ама никой не излиза с момичето на ШЕРИФА.