Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
От "Рекордите на Гинес" са проявили интерес да запишат бившата шефка на тотото Ирена Кръстева, като човека спечелил най-големия джакпот...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Обвиняеми, разкажете как стана всичко? — Ами седнах да си мажа филийка с масло. Не щеш ли, маслото падна на килима. Наведох се да го остържа, но в това време мина тъщата, хлъзна се на маслото, и падна върху ножа. И така 7 пъти…
Семейни
03.10.2017
2,743 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отишъл млад мъж на фризьор. Седнал на стола и на въпроса каква прическа желае, отвърнал: — Искам отпред бретона ми да е на зиг заг, отзад да ми оставите дълга косата, отгоре на темето да ме обръснете, от едната страна косата да ми стига до раменете, а от другата да е над ухото. Фризьорът се опулил и казал: — Ама господине тази прическа и да искам не мога да я направя. Мъжът отвърнал изненадано: — A, а предния път можахте!?
На изпит професорът се възмущава: - Може ли така? Ама нищо да не знаете?! - Извинете, професоре, мислех, че утре е изпита!
Доктор среща на улицата жената на свой пациент и я пита: - Кажете, как се чувства мъжа ви? Излекува ли се от своята разсеяност? - Как да ви кажа, докторе, видимо, още не съвсем. Когато влезе сутрин в кухнята, първо ме удря с лъжицата по главата, а след това целува яйцето.
Днес си чета вестник и по едно време, както чета една интересна статия се усещам, че търся бутонче "добави коментар".
В чата: - Здравей, как си? - Пфу, взе ми буквите от клавиатурата.