Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Причини за покупка на лаптоп - 1 процент - това е модно; 8 процента - за работа; 11 процента - за учене; 80 процента - интернет в леглото.
Програмисти 2,765 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка се кара на сина-двойкаджия: - Ти си тъп и ограничен, като баща ти! В това време мъжа й точно бил на вратата и влиза и пита: - Значи съм тъп и ограничен? - Ти мълчи, не става дума за теб. Един млад сицилианец решил да стане мафиот. Отишъл при най-големия началник на мафията - самия дон, и му казал: - Искам да ме приемете в мафията. Донът казал: - Няма мафия. - и го отпратил. Тогава младежът отишъл при съветника на дона и казал: - Искам да ме приемете в мафията. Съветникът и той казал: - Няма мафия. - и го отпратил. Младежът отишъл при един от бригадирите и се помолил: - Приемете ме в мафията. - Няма мафия. - казал и онзи и го отпратил. С разбито сърце младежът се върнал в родното си село. Приятелите му го попитали: - Приеха ли те в мафията? - Няма мафия. И всички веднага разбрали, че са го приели, и почнали да се страхуват от него... Няколко мутри седят в сауната. По едно време звъннал мобифон. Едно от борчетата става, взима го и отговаря на обаждането: - Ало... да, мила... в сауната... с момчетата... да... до към 12. Какво искаш да си купиш? обувки? 900 долара? Защо са ти нови обувки? Ще ходиш на театър... еми добре, знаеш ли къде са парите? Купи си! След малко мобифона отново звъни. Същото борче вдига отново: - Ало... да, мила... в сауната... с момчетата... до към 12. Какво искаш да си купиш? Кожено Палто? Защо ти е кожено палто? Заминаваш в планината? 10 хиляди? Добре, знаеш къде са парите... Минало се малко време, мобифонът пак звъннал: - Ало... да, мила.... да, в сауната... да, с момчетата... да... до 12. Какво искаш да си купиш? Нова кола? Защо ти е пета кола? Да се изфукаш пред Мими? 100 хиляди? Добре, купи си... знаеш къде са парите... Затваря мобифона, обръща се към останалите в сауната и пита: - Некой знае ли на кой е тоя мобифон бе? Един човек разглеждал новата къща в центъра на града на негов приятел. Както си обикалял така, взел че паднал от едната тераса на улицата, около него се събрали доста хора. Един човек от тълпата се извикал "К’во става бе?" А нашият станал изтупал се и казал: "Е незнам и аз сега дойдах!" В лудницата. Лекарите отиват при лудите и завеждащия отделение каза на начинаещите стажанти: - Сега ще проверим кой е луд и кой не. Който издържи теста го пускаме. Начертал той на стената една врата и казал на лудите: - Който мине през нея е свободен!! Всички луди се заблъскали един друг и се засилили към нарисуваната врата. Един по един тя се насвяткали в стената. Само един стоял от страни и се смеел. Главният лекар казал на стажантите: - Виждате ли? Терапията в нашата лудница помага. Ето този явно се е излекувал. Отишъл той при лудия и го попитал: - Защо се смееш? А лудия отвърнал: - Как няма да се смея бе докторе, виж ги тия идиоти искат да минат през вратата!! И как ще минат като ключа е в мен!!!