Късна през нощта. Пиян мъж се прибира вкъщи, целия в червило, фон дьо тен, разчорлен... На прага жената бясна:
- Какво е това?
- Няма да повярваш! С един клоун се сбих!!!
- Как си научила мъжа си да се прибира толкова рано?
— Много лесно. Прибира се за пореден път късно вкъщи, а аз се обаждам от стаята: „Пешо, ти ли си?“
— А, той?
— А, той е Иван.