Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как си научила мъжа си да се прибира толкова рано? — Много лесно. Прибира се за пореден път късно вкъщи, а аз се обаждам от стаята: „Пешо, ти ли си?“ — А, той? — А, той е Иван.
Семейни 2,958 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ужасно съм притеснен, Adobe Reader свали 14 големи и важни ъпдейта този месец. Утре трябва да отворя един малък pdf файл и стискам палци всичко да бъде наред... Останаха ли хора, които ползват този бавен слон, при положение, че има foxit reader???? "И все пак тя се върти" - помисли си пияния Галилей. След като Иванчо и Марийка се оженили, вкъщи всичко започнало едно след друго да се разваля. Но като се приберял вечер Иванчо, вземал вестника, пускал телевизора, вдигал краката на масата като истински мъж и все се измъквал: "Марийка, аз не съм електротехник, водопроводчик, не разбирам от перални." Една вечер се прибрал и гледа всичко оправено. - Майстор ли си викала, Марийке? - пита Иванчо. - Не. Дойде съседът отгоре. Каза, че ще оправи всичко, но ако се съглася да му направя сладкиш или да легна с него. - И ти му направи сладкиш? - О, Иванчо, аз да не съм сладкарка. Срещнали се два комара в гората. Единия бил в много окаян вид, измачкани, обгорени криле и крака. -Какво става с тебе, приятел-пита го другия. -Абе, остави, снощи ходих да чукам светулките. -Е, и. Ами от светулка на светулка и накрая ... фаса на горския В час еврейска учителка пита: - От какво е умрял Хитлер? И Иванчо отговаря: - Като си е видял сметката за газта госпожо!