Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Животните в джунглата намерили сакровище.. Лъвът като цар на джунглата решил да направи събрание и да реши какво ще правят със сакровището..... Казва на животните да си изкажат менията.. Обаждат се лъвовете и казват: - Ще си купим месо.. От там слонът "А, че защо ни е тва месо" .. обаждат се лисиците и казват: - Ще си купим кокошки .. Слонат пак "А, че защо са ни тези кокошки" Обаждат се папагалите и казват: - Ще си купим ядки.. Слонът пак "А, че защо са ни тези ядки?! Животните се изнервили и попитали слона какво да купят? Той рекъл ще си купим... - Балони. Отишли взели балоните и слонът ги пуснал да летят.. Животните го попитали защо ги пусна?.. А, той казал" - А, че защо са ни тея балони?!
Животни 7,789 прегледа
Следващ →

Още вицове

Както обикновено, съпругът се връща по-рано от командировка и сварва жена си с любовник в спалнята. Само че, съпругът бил военен и не си поплювал много. Извадил пистолета и наредил: - Ти нещастник, застани в ъгъла на стаята. Любовникът трепери от страх и изпълнява, както е гол. Съпругът се заканва: - Сега ще ти пръсна топките! И започнал да се цели в тях. - Чакай, бе човек, казал любовникът. Да се разберем като мъже. - Няма какво да се разбираме - казал съпругът и продължил да се цели в топките на любовника. - Е поне някакъв шанс няма ли да ми дадеш? Съпругът се замислил и казал: - Добре. Разклати ги! Пиша съобщение на момичето: "Много ми беше хубаво с теб!" Получавам отговор: "Не само на теб!" ... мамка му, двусмислено ми прозвуча... Студентка влиза на изпит в медицинския, професорът и казва: - Колежке имам само един въпрос към вас, ако ми отговорите - ще ви дам изпита, ако не - ще ви скъсам. Бръкнете в тази торба с човешки органи и познайте само с опипване какво сте хванали... Момичето бърка в торбата, напипва нещо и казва: - Шпеков салам. Професорът се подсмихва: - Колежке, не се срамувайте, всички знаем, че това не е шпеков салам, моля назовете го с истинското му име. Студенката обаче казва: - Шпеков салам. Професорът се развеселил: - Колежке, моля бръкнете пак и го извадете за да видят всички, че това не е шпеков салам. Момичето бърка в торбата и изважда щафета шпеков салам. Професорът втрещен бута асистента до него: - Абе, ние снощи какво сме вечеряли!!! Човек, живеещ за чужда сметка - измекяр. Човек, много добре живеещ за чужда сметка - банкер. Левия и десния крак на една блондинка си говорели.Левия казал на десния: -Абе ти знаеш ли тук между нас двамата какви пари можем да направим!