Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Mарийка попитала баба си: - Бабо, като се чукат мъж и жена на кой му става по-хубаво - на мъжа или на жената. - Виж сега, Марийке, като те засърби ушенцето и като го почешеш с пръстче, на кое му е по-хубаво на пръстчето или на у6енцето.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Между блондинки: — Напоследък имам някава тежест в корема, постоянно ми се гади. — Ходи ли на доктор? — Ходих, каза ще след 9 месеца ще мине!
Блондинки
03.10.2017
3,025 прегледа
Следващ →
Още вицове
Младеж отива в магазин за дамско бельо: - Покажете ми, моля, как се разкопчават закопчалките на различните сутиени, че в тъмното нищо не се вижда.
Иванчо отива при майката на своята приятелка: - Лельо Пепа, аз... такова... твоята дъщеря... Майката отговаря: - Да сте мислили когато е трябвало. Сега щеш не щеш, ще се ожениш за нея. - Ама не бе, лельо Пепа, аз... такова... прегазих я с трактора.
Между приятели: — Ей, човече, спомням си навремето майка ме изпращаше до магазина с едно левче. Аз взимах хляб, сирене, мляко, боза, някое списание, 2-3 шоколада и се прибирах със сума ти ресто. А пък сега няма вече такова нещо! С тези камери по магазините…
Жена след баня влиза в спалнята, сваля си хавлията и пита мъжа си: - Как съм? - Хубава! Ако беше и чужда - цена нямаше да имаш...
Три тийнеиджърки на доста заможни родители(една от които дъщерята на Стефан Софиянскиси) говорят. Първата казва: - Моят татко може да купи кв. Овчакупел, Красно село и Борово. Втората казва: - Е а моят татко ако иска може да купи половин София с всичките хотели и предприятия. Дъщерята на Софиянски решава да не остане по долу и казва: - Еее ама татко не я продава!!