Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо искате да станете наш служител? - Защото други такива идиоти, които биха работили за смешната ви заплата в скапаната ви фирма, няма да си намерите! - Нает сте!
Професионални 3,001 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо техноманиак не може да открадне автомобил? - Защото, като се включи алармата той почва да танцува! Един идва в районното и казва: — Вчера бях тук, подадох жалба, че са ми откраднали колата… — Добре. И какво? — Ами, искам да си изтегля жалбата – оказа се, че жена ми я била взела без да ми се обади. Намери се колата… — Я да ми се махаш от главата! Объркваш цялата ни отчетност! Още снощи прибрахме крадците! В голям универсален магазин провеждат събеседване с кандидат продавач. Управителят: - Млади човече, какво бихте посъветвали купувачка, която иска да си измие прозорците? Кандидатът: - Тайд, разбира се! Управителят: - Да, това е добър съвет. А какво бихте посъветвали купувачка, която иска да си изпере бельото? - Тайд, разбира се! Управителят: - Да, виждам, че сте специалист в своята работа... Последен въпрос. Какво бихте посъветвали купувачка, която е в месечен цикъл? - Тайд, разбира се! Управителят: - Ето тук не сте прав, млади човече.... Кандидатът: - Защо да не съм прав? Като не може да прави секс, то поне да изпере и измие нещо! - Докторе, а не може ли да ме пратитите в реанимацията? — Болния, не се занимавайте със самолечение. Щом съм казал в моргата, значи в моргата! Говорят си три мишки.Първата казала: -На мен,когато ми е скучно и няма какво да правя,намирам някой капан за мишки,влизам и изяждам сиренето без нищо да ми стане. -Това не е нищо!-казала втората. -Аз когато ми е скучно,взимам една кесия отрова за мишки изяждам я докато пия бира и гледам телевизия и нищо не ми става. Третата мишка зацъкала с език и казала: -Много сте смели,аз не мога да се сравнявам с вас.Сега ще бягам,че трябва да наеба котката!