Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Доктор пита пациент: - Паметта ви подобри ли се? - Разбира се, че се подобри! А вие, впрочем защо питате?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Защо искате да станете наш служител? - Защото други такива идиоти, които биха работили за смешната ви заплата в скапаната ви фирма, няма да си намерите! - Нает сте!
Професионални
03.10.2017
3,001 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо техноманиак не може да открадне автомобил? - Защото, като се включи алармата той почва да танцува!
Един идва в районното и казва: — Вчера бях тук, подадох жалба, че са ми откраднали колата… — Добре. И какво? — Ами, искам да си изтегля жалбата – оказа се, че жена ми я била взела без да ми се обади. Намери се колата… — Я да ми се махаш от главата! Объркваш цялата ни отчетност! Още снощи прибрахме крадците!
В голям универсален магазин провеждат събеседване с кандидат продавач. Управителят: - Млади човече, какво бихте посъветвали купувачка, която иска да си измие прозорците? Кандидатът: - Тайд, разбира се! Управителят: - Да, това е добър съвет. А какво бихте посъветвали купувачка, която иска да си изпере бельото? - Тайд, разбира се! Управителят: - Да, виждам, че сте специалист в своята работа... Последен въпрос. Какво бихте посъветвали купувачка, която е в месечен цикъл? - Тайд, разбира се! Управителят: - Ето тук не сте прав, млади човече.... Кандидатът: - Защо да не съм прав? Като не може да прави секс, то поне да изпере и измие нещо!
- Докторе, а не може ли да ме пратитите в реанимацията? — Болния, не се занимавайте със самолечение. Щом съм казал в моргата, значи в моргата!
Говорят си три мишки.Първата казала: -На мен,когато ми е скучно и няма какво да правя,намирам някой капан за мишки,влизам и изяждам сиренето без нищо да ми стане. -Това не е нищо!-казала втората. -Аз когато ми е скучно,взимам една кесия отрова за мишки изяждам я докато пия бира и гледам телевизия и нищо не ми става. Третата мишка зацъкала с език и казала: -Много сте смели,аз не мога да се сравнявам с вас.Сега ще бягам,че трябва да наеба котката!