Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вчера в храстите на Борисовата градина беше открит скелета на майстор на спорта по криеница.
Черен хумор 2,005 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Така хубаво се изкъпах в джакузито ви! А защо е толкова малко? - Нямаме джакузи, само биде... Старшина строява ротата и казва: - Представете си, че над нас лети самолет… Целия от алюмин… - Алуминий. - чува се глас от строя. - Кой се обади? - пита старшината. - Редник Петров! - Редник Петров, две крачки пред строя! Легни, стани, легни, стани, легни, стани… Марш в строя! И така продължавам! На самолета има иедрена бомба… Какво ще направите вие! - Ще спасяваме старшината. - чува се отново от строя - Кой се обади? - пита пак старшината. - Редник Петров! - Редник Петров, две крачки пред строя… Рота! Легни, стани, легни, стани… Катеричката излиза сутринта от хралупата и се прибира чак вечерта. Мъжът й побеснял: - Къде беше, пребивам те. Катеричката: - Не ми се карай! Да знаеш само! Хванаха ме в гората едни хулигани и три дни ме изнасилваха. - Какви три дни, нали сутринта те видях в кафенето. - Ама аз си идвах само за малко. Младеж кандидатства за работа в частна фирма. Посреща го шефът: - Седни, брато, как се казваш? - Николай. - Е, Коко, идваш значи, в понеделник по-раншко. Така към обяд. И действаш. - А какво ще работя? Аз имам две висши образования, работя на компютър, карам кола... - Ти това го зарежи, важното е в четири да си тука за планьорка. Събираме се в моя кабинет - уиски, водка, коняк, мезета - до сутринта. - Извинете, но аз не пия. - Ясно. Тогава в понеделник не идваш. Почваш от вторник и в четири да си на планьорката. Ще се съберем, ще си поприказваме, момчетата ще донесът наркотици, ще се позабавляваме. - Моля да ме извините, но аз съм спортист. - Тогава не идвай и във вторник, ще почнеш от сряда. В четири е планьорката, ще докараме мадами, ще си направим групов секс. - Не мога. Женен съм. Имам две деца. - Слушай, Коко, ти да не би да си педал? - Не, защо? - Е, тогава не идвай и в четвъртък. Няма да ти хареса. Бракониер уловил глиган. Метнал го на рамото си и си тръгнал към вкъщи. По пътя го среща горския: - Стой!!! - Стоя! - Не знаеш ли че сега е забранен лова на глигани? - Знам. - А к’ъф е тоя глиган дето го носиш бе? Бракониера поглежда към рамото си: - А глиган ме полазил!