Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Защо си толкова дебел? — Защото закуската си ям сам, обяда си делят с мен приятели, а врагът ми дава неговата вечеря.
Разни 1,826 прегледа
Следващ →

Още вицове

Секретарка към началника: - Кажи ми, скъпи, защо на пръстена, който ми подари, са гравирани инициалите Л.М., при положение, че аз се казвам Вера Павлова? - Какво говориш? Л.М.? А, да... Това означава любима моя. Върви мъж по тротоара и чува глас: - Слез от тротоара! Слиза от тротоара, чува се свистене и на местото кьдето е бил се строшава една саксия. - Качи се на тротоара - казва сьщият глас Качва се на тротоара, а покрай мястото където е бил профучава джип с мутри. - Глас кой си ти и защо ме спасяваш? - Аз сьм шестото ти чувство. - А КЬДЕ БЕШЕ КАТО СЕ ЖЕНИХ? Майката инструктира малкия си син: - Като дойдат гостите, ако ти се причишка, няма да ми викаш: "Мамо, чишка ми се", а ще вдигнеш ръка, както правите в училище! - Добре, мамо. Идват гостите. По някое време малкият вдига ръка и когато майка му го забелязва, добавя: - И ми се ака! В хотела сервитьорът любезничи със симпатична закусваща двойка - нали трябва да се заслужи бакшиша. Мъжът отговаря с нежелание на натрапника: - Малко на ваканция, а? - Да... - А деца имате ли? - Да... - Решихте да ги оставите в къщи тоя път, а? - Да... - Колко е хубаво само двама без деца. Романтика! - Да... - А кой гледа децата? - Жена ми... Съдят прилично облечен човек. - Признавате ли, че сте откраднали на съседа си цигулката? - Да, признавам. - Вие свирите ли на цигулка? - Нямам си и понятие как се прави. - Тогава защо я откраднахте? - Проблемът е, че и съседа ми си няма понятие, но свири от сутрин до вечер...