Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седят си двама руснаци на студа. По едно време идва някакво куче с водка в устата. Единият се обадил: — Я, виж, най-добрият приятел на човека. — Води и куче! – казал другият.
Пиянски 2,309 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две съседки се карат през прозорците: -Петрова, колко пъти ще ти казвам -сложи си завеси на прозорците, че ми писна всяка вечер да гледам голия ти мъж как се разхожда! ! ! - Иванова, а ти вземи си сложи едни очила да видиш, че това не е моя мъж , а е твоя! ! ! Полицай изпитва три блондинки, които се тренират за детективи как да разпознават заподозрян. Показва им една снимка за 5 секунди и я скрива. Пита първата блондинка: Това е твоят заподозрян. Как ще го разпознаеш? Много лесно! - отговорила тя. Ще го хванем бързо, защото има само едно око. Има едно око, защото снимката е в профил - казал полицаят. Показал снимката и на втората блондинка и задал същия въпрос. Ами, много лесно ще го хванем, защото има само едно ухо! - победоносно отговорила втората. Нали ви казах, че това е защото снимката е в профил! - извикал полицаят. Обърнал се към третата блондинка и казал: Помисли много добре, преди да ми отговориш! Аз мисля, че заподозреният носи контактни лещи - казала тя, след кратка пауза. Как разбра? - изумен, попитал полицаят, защото това действително било така. Е, това е просто! След като има само едно око и едно ухо, значи не може да носи обикновени очила! - сразила ги с отговора си тя. Живели си някога кротко и непорочно Адам и Ева. Но веднъж хормоните го ударили Адама и той се примолил на Ева: -Моля те страшно съм напращял, хайде да правим секс, ще го запазим в пълна тайна от Господ! - Не не..това е грях! - бил отговора. Но Адам продължил настойчиво да се моли...и понеже сърцето на Ева било добро, му пуснала. Минало известно време и историята се повторила. - Абсурд!- рекла Ева. Веднъж сгафих, но повече не! И въпреки , че била непреклонна, Адам имал таланта да си иска и нейното добро сърце не издържало - направили го пак. Минало още време и...Адам пак се примолил. Този път Ева го хванала за ръката и направо го завела при Господ. - Господи направих два пъти грях! Опитвах се да издържа на молбите му, но накрая винаги капитулирам. Какво да правя от тук насетне? - рекла Ева. - Хм...- почесал се по брадата Господ - то се е видяло, че от тук нататък все ще го правите и нищо не може да ви спре, но заповядвам: Само когато ТЯ поиска! Эаекът решил да ходи на бар. Пред бара гледа 1 мравка, стъпква я, влиэа в бара и си поръчва 1 боэа. Иэпива я на екс и се прибира вкъщи. Ляга си, прави си 1 чекия и си каэва доволен: - Ей това е живота - убийства, алкохол и секс!!! Имам чувството, че когато се опитвам да сготвя макарони, те още в опаковката се наговарят да се държат заедно...