Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена към съпруга си: — С това пиене няма да стигнеш далеч! Съпругът: — Не ми и трябва… Кръчмата е на десет метра от дома ми!
Пиянски 1,803 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Извинете милорд, но отдавна не сте ми плащали никаква заплата. - Извинен сте. Двама сядат в заведение: - Какво ще пием? Бира? - Каква бира, бе, на работа сме? - Правилно! Я по една водка! Стои един борец пред една баничарница, върти се и пуфти. Минало едно циганче покрай него ... Бореца: Чшшшш, ела тука бе! Циганчето: Абе бате аре стиа бе. Б: Ела тука бе. Влезни ми земи една баница! Ц: Абе бате моля ти се. Б: Влезни ми земи една баница, ето ти 5 лв.! Ц: Абе бате стиа бе. Б: Влезни ми земи е`на баница, ето ти 5 лв. рестото за тебе! Ц: Абе бате ти не можеш ли да си земеш сам? Б: Три пъти влизам да си купя, тия ми дават оборота и бягат. Влезни ми земи една баница! - Имате ли някаква работа за мен? - разпитва безработен човек в строителна фирма. - Може и да се намери... Какво сте работили преди да останете без работа? - Занимавах се с политика. Бях министър. - И вие смятате, че в строителството има работа за бивши министри? Питам ви, какво може да прави един министър в строителството? - Мисля, че бих могъл да правя първата копка на всяка нова сграда... Един малък мишок-беладжия наблюдавал как огромният слон бавно и с мъка се потапя в блатото да се охлади. След като голямото животно легнало, мишокът отишъл на брега и го помолил: - Слоне, я се изправи за малко да видя нещо... Добрият слон още по-трудно и бавно се изправил от тинята и питал: - Кажи, мишо, какво има? -А, нищо...Исках само да видя дали не си ми обул банските...