Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пиян звъни на входната врата. От домофона се обажда женски глас: - Кой е? Пияният: - Извинете мъжът ви вкъщи ли е? Жената: - Не. Пияният: - А може ли да слезете да видите дали съм аз?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Жена към съпруга си: — С това пиене няма да стигнеш далеч! Съпругът: — Не ми и трябва… Кръчмата е на десет метра от дома ми!
Пиянски
03.10.2017
1,803 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Извинете милорд, но отдавна не сте ми плащали никаква заплата. - Извинен сте.
Двама сядат в заведение: - Какво ще пием? Бира? - Каква бира, бе, на работа сме? - Правилно! Я по една водка!
Стои един борец пред една баничарница, върти се и пуфти. Минало едно циганче покрай него ... Бореца: Чшшшш, ела тука бе! Циганчето: Абе бате аре стиа бе. Б: Ела тука бе. Влезни ми земи една баница! Ц: Абе бате моля ти се. Б: Влезни ми земи една баница, ето ти 5 лв.! Ц: Абе бате стиа бе. Б: Влезни ми земи е`на баница, ето ти 5 лв. рестото за тебе! Ц: Абе бате ти не можеш ли да си земеш сам? Б: Три пъти влизам да си купя, тия ми дават оборота и бягат. Влезни ми земи една баница!
- Имате ли някаква работа за мен? - разпитва безработен човек в строителна фирма. - Може и да се намери... Какво сте работили преди да останете без работа? - Занимавах се с политика. Бях министър. - И вие смятате, че в строителството има работа за бивши министри? Питам ви, какво може да прави един министър в строителството? - Мисля, че бих могъл да правя първата копка на всяка нова сграда...
Един малък мишок-беладжия наблюдавал как огромният слон бавно и с мъка се потапя в блатото да се охлади. След като голямото животно легнало, мишокът отишъл на брега и го помолил: - Слоне, я се изправи за малко да видя нещо... Добрият слон още по-трудно и бавно се изправил от тинята и питал: - Кажи, мишо, какво има? -А, нищо...Исках само да видя дали не си ми обул банските...