Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шотландец се прибира към къщи с бутилка уиски под палтото. Подхлъзва се, пада и усеща, че нещо му подмокря. Веднага си казва: — Господи, дано да е кръв!
Пиянски 1,943 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама си говорят: - Преди ми беше трудно да заведа маце у нас заради родителите, а сега заради жената. -Струва ми се, че жена ми иска да се разведе с мен. - Защо така мислиш? - Вчера доведена гости една нейна приятелка. - И какво от това? - Как какво от това?! Нямаш си представа колко е красива! Един еврейски лекар не можел да си намери работа в американските клиники и решил да отвори малка частна практика. На входа поставил надпис: „Лечение за 20 долара. Ако не помогне — връщаме 100!“ Американски адвокат видял табелата и си помислил: „Добър начин да изкарам 100 долара.“ И влязъл при доктора. — Докторе, изгубих си вкуса. — Сестра, донесете лекарството от кутия №22 и капнете три капки в устата на пациента. — Пфу! Това е керосин! — Чудесно, вкусът ви се е върнал. Дължите 20 долара. Адвокатът, раздразнен, но упорит, платил и се върнал след няколко дни. — Докторе, имам проблем с паметта. Нищо не помня. — Сестра, донесете лекарството от кутия №22 и капнете три капки. — Но това е керосин! Вече ми го давахте миналия път! — Отлично, паметта ви се е върнала. Дължите 20 долара. Адвокатът се ядосал, но решил да опита още веднъж и се върнал след седмица. — Докторе, имам много лошо зрение. Почти нищо не виждам. — За съжаление, нямам лекарства за това. Ето ви вашите 100 долара. — Но това са 20, а не 100! — Прекрасно! Зрението ви се е върнало. Дължите 20 долара. Наркоман в Стани Богат и водещия му задава първия въпрос за 100лв. Наркомана незнае отговора и иска жокер 50:50, пак не го знае и иска втори жокер помощ от публиката. Публиката му казва кой е отговора и наркомана го познава. Втори въпрос: Зависимия пак не го знае,използва последния жокер и звъни на дилара: - Брато има ли поста? - Да Наркомана към водещия: - Дай парите от първия въпрос и да бягам оттук ! Катаджия спира кола: - Дай пет лева. - Защо? - Тук е забранено изпреварването. - Няма никакви забранителни знаци. - Ха-ха! Ако имаше и знак, щях да ти взема двадесет!