Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Получих ти снимката, благодаря. Симпатична си! А кое е това противно лице вдясно от теб? - Вдясно - това съм аз.
Програмисти 2,955 прегледа
Следващ →

Още вицове

Осама Бин Ладен се обадил на Буш и му казал че сънувал цяла Америка в пламьци, срутени сгради, паника сред хората много жертви пьлен хаос в общи линии . Буш му отговорил : - Осама и аз снощи сънувах Близкия изток че е доста променен с асфалтирани улици, озеленени градини и целия свети от реклами, толкова свети, че от самолет се вижда светлината. Осама го попитал : - И какво пише на рекламите, какво рекламират? Буш отегчително му отговорил : - Е аз откъде да знам като не разбирам ИВРИТ. - Не мога да понасям жена си. От пет месеца ми говори едно и също! - И какво ти казва? - Да изнеса коледната елха от стаята. Пожар в осеметажен блок. Блондинка, брюнетка и червенокоса не могли да се изнесат навреме и останали заклещени на последния етаж. Дошли пожарникарите, опънали едно платнище и им викнали: - Айде скачайте, ама една по една! Червенокосата скочила първа. Пожарникарите я гледали, докато лети, решили, че е грозна, дръпнали платнището в последния момент и мацката естествено се разпльокала. После викнали нагоре: - Айде следващата да скача! Брюнетката се развикала: - Да, бе да, да не съм луда, нали видях какво направихте. Пожарникарите: - Тази беше толкова грозна, че не заслужаваше да я спасим. Ти си по-красива и сега няма да дръпнем платнището. Айде скачай! Подлъгала се и брюнетката, и скочила. Докато летяла пожарникарите решили, че и тя е много грозна и пак дръпнали платнището. След малко викнали на блондинката: - Ти какво, да не смяташ да останеш горе? Айде скачай! - Ще скоча, ама оставете платнището и се дръпнете най-малко на трийсе метра, да не може да го дръпнете. Жена пита мъжа си: - Скъпи, би ли свалил звзди от небето за мен? - Да, скъпа. - А би ли умрял за мен? - Да, скъпа. - Скъпи, можеш ли да измиеш чиниите в кухнята вместо мен? - Ами..мога, но дай поред да свърша нещата. Бай Ганио българина, Бай Ганио турчина и Бай Ганио американеца били на един небостъргач, и не можели да слезнат. Решили да се самооубият. Турчинът: — В името на хубавите ни турски жени аз ще се хвърля! – хвърлил се и умрял. Американецът: — В името на Статоята на Свободата аз ще се хвърля! – хвърлил се и умрял. Българинът: — В името на автомонтьора аз ще сляза с асансьора!