Примрял от глад каубой препуска през прерията и изведнъж вижда индианец, който пече месо на огъня. Каубоят спира до него и се нахвърля на месото. Като се позасища, решава от любезност да завърже някакъв разговор.
- От кое племе си?
- От чернокраките. - отвръща индианецът.
- Знаеш ли… - продължава каубоят, - нещо не ми харесва вашият вожд.
- Като не ти харесва, не трябваше да го ядеш!
Младо семейство отива при гинеколог. Мъжа видимо притеснен пита:
- Докторе, жена ми е бременна. Дали е възможно да правим секс, че нещо се притеснявам да не шокираме детето.
- Спокойно моето момче. Можете да правите секс спокойно. До третия месец можете да го правите, както и където искате. От третия до шестия месец само на задна.
- Е добре де докторе, а после?
- После моето момче клякаш пред дупката и....виеш като разгонен вълк
- АУУУУУУУУ.