Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Младо семейство отива при гинеколог. Мъжа видимо притеснен пита: - Докторе, жена ми е бременна. Дали е възможно да правим секс, че нещо се притеснявам да не шокираме детето. - Спокойно моето момче. Можете да правите секс спокойно. До третия месец можете да го правите, както и където искате. От третия до шестия месец само на задна. - Е добре де докторе, а после? - После моето момче клякаш пред дупката и....виеш като разгонен вълк - АУУУУУУУУ.
Тъпизми 2,779 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива един човек да търси работа във ферма. - Искам 1000 лева заплата! - Чакай, бе! Хората тука взимат по 50-60 лева, а ти 1000?! Че какво повече знаеш? - Ами... Разбирам езика на животните. - Добре. Я ела тука. Завел го шефа при свинете. Животните изгрухтели. - Аха. Шефе, казаха, че са се опрасили с 5 прасенца, а вие и кмета сте писали 3, две сте си ги поделили! - Сакън! Тихо! Добре, добре! Разбрал си някакси. Ама я ела при кравата! Кравата измучала. - Да, шефе. Ами тя каза, че дава по 10 литра на ден, а вие с кмета пишете 5, другите си ги вземате! - Добре! Добре! Тихо! Нает си! 1000 лева! 2000 лева! Само мълчи! Отиват те да уредят договора, минават покрай овцете и те изблейват. Шефа бързо казва: - Не ги слушай, не ги слушай! С кмета бяхме пияни! Да правиш секс с презерватив, все едно да си бъркаш в носа с ръкавица! Истинският хакер краде продукти от хладилника по домофона... Ако живота беше лесен, то нямаше да започва с плач. Българската декорация Демократичните държави имат по едно знаме. Ние имаме по две. Демократичните държави имат по няколко партии с една идея. Ние имаме една партия с много идеи. В демократичните държави избират политици за полицаи. Ние избираме полицаи за политици. В демократичните държави политиците работят за гражданите. При нас гражданите работят за политиците. В демократичните държави медиите са четвъртата власт. При нас медиите са четвърт партия. В демократичните държави гражданите съдят монополистите. При нас монополистите съдят гражданите. В демократичните държави гражданите протестират срещу властите. При нас властите протестират срещу гражданите. В демократичните държави протестиращите палят гуми, обръщат коли и чупят витрини. При нас властите палят цигари, обръщат поглед и се чупят на ресторант.