Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пиян полицай спира пиян шофьор на 14 февруари. Полицаят: — Документите за проверка. Шофьорът му показва документите. Полицаят: — Отворете багажника моля. Шофьорът отваря багажника. Полицаят: — Опаааа какво е това? Шофьорът: — Труп. Полицаят: — Виждам, че е труп, а аптечката къде е?!!
Пиянски 1,956 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл Дядо Коледа в Сомалия и попитал: - Бе, на децата ви що са такива подути коремчетата? - Щото през годината почти нищо не са яли. - Ааа, който не яде няма да получи подаръци. - Имаш ли поне приятели? - Как да нямам! Имам и десетте сезона на DVD. - Трябва да направя тунинг на шейната! - казал дядо Коледа и подрязал рогата на Рудолф... Много ми е любопитно с какъв цвят гащи ще замине за новото си работно място новият посланик на САЩ в Либия?! Американец, руснак и българин се състезавали, къде медицината е най-напреднала. Американецът споделил: - Ние имахме един състезател във Формула 1.Един път се блъсна зверски и стана на парчета. Нашите хирурзи го сглобиха и сега отново е номер едно! Руснакът докладвал: - Ние имахме един десантник. Един път парашута му не се отвори и той стана на пихтия. Нашите лекари го лекуваха успешно и сега той отново е най-добрият. Българинът казал: - Ами,ние имахме един железничар, бай Пламен, една нощ, бил пийнал повече и се закачил за влака. Влачил го цели пет километра. Като го намерили нашият лекарски екип,от него бе останало само едно дупе и едни уши. Но специалистите направиха всичко възможно. Американецът и руснакът се спогледали и попитали: - Добре де, какво прави сега вашият човек? Българина отговорил: - Е, как какво! Пръцка и се ослушва!