Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Моето мнение може и да се променя, но не и фактът, че съм прав.
Бисери 3,187 прегледа
Следващ →

Още вицове

Няколко причини да се събудиш в добро настроение: 1. Събуждаш се в чуждо легло и до теб лежи прекрасна блондинка. 2. Събуждаш с в чуждо легло и до теб лежат две блондинки, леко си притеснен от това, че говорят странен език, който бегло ти напомня на Скандинавия, но те са достатъчно схватливи да разберат че искаш за закуска омлет. Е, разбра те само едната, другата малко се обърка за омлета, но това само те прави още по-щастлив. 3. Събуждаш се в своето легло, но до теб не лежи космат мексиканец. 4. Събуждаш се в своето легло, но не от това, че майка ти те полива със студена вода и ти крещи "Ставай за училище", но ти си на 43 години. 5. Събуждаш се, целия омазан в червило, не помниш къде си бил, какво си правил, но не те боли глава и бельото ти не е омазано с вазелин. 6. Събуждаш се и осъзнаваш, че все още не харесваш Азис... по онзи начин. Събрали се жени от различните нации да измислят единно название на члена. Рускинята предложила: - Предлагам да го кръстим дружба, защото минава от ръка в ръка. Французойката: - Предлагам да го кръстим песен, защото минава от уста в уста. Туркинята: - Предлагам да го кръстим изненада, защото ти го чакаш отпред, а той идва отзад. Българката: -Предлагам да го кръстим хулиган, защото влиза изплюва се и си излиза. Буцата и Репата вървят и си говорят. Изведнъж на Репата му звънни мобилният и като започнал да говори си запушил ухото с длан. Буцата го пита: - А бе, Репа ти що си си запушил ухото? - Ти си много тъп бе! Ми как що бе - да не изтича информация! Стефчо копае трап. - Отлично, трудовак! - Ще се старая, г-н фелдфебел! - Никакво "ще се старая!". Колко пъти ви е казвано, че на поздрава "добре", "отлично" и пр. се отговаря, не "ще се старая", а "за Вас, г-н командир!" И фелдфебелът с осанка на Наполеон продължава обиколката си. Стефчо продължава да копае. Ротният незабелязано пристига и пита: - Хм, ти защо копаеш този трап? Стефчо е малко смутен, но все пак героически отговаря: - За Вас, г-н командир! Падне ли ви пердето пред очите, внимавайте да не ви се стовари и корниза върху главата.