Седи си един вкъщи и чува, че се звъни. Отваря, а там стоят - Шрек, Червената шапчица, Розовата пантера, Чък Норис, дегизиран като Бойко Борисов, и Мечо Пух.
- Ааа...какво става?
- Полиция!!! Знаем за наркотиците!!!
Обир в банката. Грабителите викат:
- Всички на пода!
Персоналът ляга на пода. Възрастен касиер шепне на младата си колежка:
- Заеми по-прилична поза, това е обир, а не купон в квартирата на шефа!