Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бракоразводно дело. Съпругата: — Лежа си в леглото, беше много топло и бях отворила прозореца. Мъжът ми влезе, отиде до него, погледна, хвана нощното шкафче и го изхвърли… . Съпругът: — Прибирам се и гледам, жена ми лежи гола на леглото, прозореца отворен, помислих, че ми изневерява. Погледнах през прозореца и виждам, някой бяга. Хванах нощното шкафче и го хвърлих по него… . Първи свидетел: — Аз всяка вечер тичам, за да отслабна и по едно време до мен падна едно нощно шкафче… . Втори свидетел: — Седя си аз в едно нощно шкафче…
Семейни 3,064 прегледа
Следващ →

Още вицове

След събличането на Петев, на "Герена" най-накрая видях гол през новия сезон. Според мен църковен покрив с гръмоотвод издава липса на увереност. Разговор между двама приятели: - Ти, когато отидеш при някоя мацка и няма ток, какво правиш? - Ами, чукам! - Брееей, браво! А когато има ток? - Звъня… Снежанка и принцът се чукали, а джуджетата искали да гледат през ключалката, ама били ниски та се качили едно на друго и най-малкото отгоре им казвало какво става, а те си предават надолу по веригата. - Принцът е гол. - казва джуджето. "Принцът е гол, принцът е гол, принцът е гол ..." се чува веригата.? - Снежанка се съблече. "Снежанка се съблече, Снежанка се съблече, Снежанка се съблече ..." - Той я целува. "Целува, целува, целува ..." - Принцът й го вкара. "Вкара, вкара, вкара ..." - Клатят се яко. "Клатят се яко, клатят се яко, клатят се яко ..." - Принцът се изпразни. "И аз, и аз, и аз ..." От КАТ ми изпратиха снимка, на която превишавам скоростта. Пратих им видео, на което плащам глобата на катаджия в брой.