Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Преди, като изгубех дистанционното от телевизора, ми се искаше да му звънна. Сега ми се иска да напише в google "къде е дистанционното".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена към мъжа си: — Съвсем не се интересуваш от семейството си, даже не си баща на последното ни дете!
Семейни
03.10.2017
3,262 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един шофъор на такси седял в колата си и изведнъж се приближили двама младежи и казали: - Извинете, ние сме от една младежка организация. Терористи заловиха един политик и заплашиха че ако не бъде откупен за 1 млн. долара ще го залеят с бензин и ще го запалят жив. Ще дадете ли пари за да помогнете? - Ама разбира се, нали е държавник... А колко сте събрали засега? - Ами около 20-30 литра...
Момче и момиче се любят в колата. По стъклото чука полицай: - Какво правите тук? Момчето: - Чукам приятелката си. - Добре-казва полицаят. - Аз съм следващият. - Това ми харесва. До сега още не съм чукал полицай.
Преди да се ожени Марийка за Иванчо, много го поразпитвала: -Аз ли съм ти първата жена? -Да, разбира се! - кълнел се той. Дошла първата брачна нощ, взела да се поразсъблича Марийка, а Иванчо гледал като пребозал. -Хайде де!- подканила го Марийка, а той попитал: -Кво, да правя?-рекъл Иванчо. -Аз ли да те уча?-отвърнала Марийка. Позамислила се , па рекла: -Бутай го в газа! -Уффф, ... така и с оня почнах!
Хълцам вече половин час. Казаха ми да пия вода. Гаврят се. Сега не само хълцам, ами и бълбукам.
Двама планинари изкачвали Еверест. На средата единия казал на другия: - Ззз...з...з - Ще ми го кажеш като стигнем. На върха на планината заекващия казал: - Ззабраввихме ппалаткките долу. На слизане започнал: - Ммм...м...м. - Ще ми кажеш като слезем. Долу заекващия казал: - Ммайтап ббе!