Двама пияници си говорили... И единият казал на другия абе знаеш ли какво е "светлинна скорост" и другия пияница отговорил разбирасе че знам "светлинна скорост" е това да извадиш ботилка студена бира от хладилника без да светне лампи4ката :) ха-ха-ха-ха-ха
Арабин отива в бюро за безработни във Франция.
- Търся работа - заявил той.
- Имам нещо като за вас. Заплатата е 20000 франка месечно, ще имате две секретарки, служебна лимузина, шофьор, работното време е по 3 часа на ден...
- Вие нещо се шегувате - казал арабинът.
- Да, обаче вие пръв започнахте - отвърнал чиновникът.