Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек срещнал свой приятел и го поканил на гости. Тръгват заедно и когато пристигат още от вратата тъщата го посреща взема му палтото, кани ги да влязат в хола и да се настанят. През това тъщата носи чехли и ги нахлузва на краката на зет си. Приятелят много учуден от ситуацията пита: — Какво я правиш тази женица, биеш ли я нещо, че е толкова послушна? — Не, нищо подобно. Питай я ако искаш… Гостът съответно попитал: — Защо е цялата тази любезност? — Ами как да кажа… – започнала тъщата – … отначало, когато младите се нанесоха много се радвахме; момчето е добро, здраво, справедливо и спокойно – нали работи като футболен съдия. Имахме котка, но тя нещо не го харесваше много много и още първата вечер го надраска с нокти по крака. Той нищо не каза, само извади от джобчето си един жълт картон, вдигна го и после го прибра. И така всичко си продължи спокойно. След два дни докато зет ми гледаше телевизия, обаче, котката скочи върху него и го надраска по рамото. Той пак реагира много спокойно – извади жълтия картон и го вдигна. Но една вечер котката скочи върху лицето му и го одраска. Тогава той вдигна червен картон и на сутринта намерихме котката обесена на тавана… — Тази история е много тъжна, но не разбирам какво общо има с това да си толкова любезна със зет си. — Ами аз вече имам два жълти картона…
Семейни 3,020 прегледа
Следващ →

Още вицове

Човек седи на брега на морето и вижда невероятно красиво момиче в грьб да влиза навьтре в морето и се провиква: - Момиче, спри не влизай навьтре, дьлбоко е има големи вьлни, ще се удавиш. В този момент момичето се обрьща и човекьт я вижда в лице. - ААААААААААА влизай, влизай то крокодилите не се давят. На село... В селото се появила страшна красавица, когато минела по мегдана всички въздишали по нея: божествена е, красива е, хубава е... обаче когато попа на селото я види все се кръсти. Един ден, селянин отишъл при попа, докато красавицата се разхождала по мегдана, и запитал: -Дядо попе, нали я виждаш, съвършена е, защо когато минава от тук ти се кръстиш, нали и ти си човек, нямаш ли помисли? -Еееех, чадо-чадо! Аз се моля, на горния, да ми падне на долния, с едното краче от ляво, а с другото от дясно... Психиатър изписва двама луди и ги инструктира: - Който се съмнява в другия, че е луд, да ми звънне! Лудите си намерили квартира. След няколко дни единия се обажда на доктора и казва, че този до него, се прави на ношна лампа. - Идвам да го прибера. Ти заспивай! - отговорил докторът. Лудият тъжно прошепнал: - Не мога да заспя на лампа... - Моето куче ми спаси живота. - Как? - Бях болен и то не допусна лекаря да дойде при мен. На главна визитация с всички лекари, сестри и стажанти, професорът след като се осведомява за състоянието на даден болен казва: “Сантрапо”. Това се повтаря при няколко болни. Един от стажантите пита един от лекарите: - Каква е тази диагноза? Досега не съм я чувал нито сме я изучавали. - Сандък, трап, поп!