Обаждане в цирка:
- Интересува ли ви номер, в който зрител вкарва главата си в устата на крокодила?
- Оригинално. Какво е нужно от наша страна?
- Всеки ден нов зрител.
- А кой се обажда?
- Крокодила.
- Мамо, защо татко работи като зъболекар?
- Защото това е уважавана професия.
- А още защо?
- Защото се изкарват добри пари.
- А още защо?
- А и защото е садист!!!