Родителите на Иванчо се хванали един ден, той докато е на училище, да му подредят стаята. И какво да видят? Под леглото на Иванчо имало пълен набор с инструменти за садо-мазо процедурки камшици, броеници разни и още множество чудати произведения на извратеният човешки мозък. Безмълвно разглеждали феноменалната изложба родителите и по едно време бащата казал:
- А маа.. ко че го прайм тоя?
- Еееемммм... всичко друго ама не и да го бием..
- Мамо, защо татко работи като зъболекар?
- Защото това е уважавана професия.
- А още защо?
- Защото се изкарват добри пари.
- А още защо?
- А и защото е садист!!!