Гладен човек отишъл в ресторант и си поръчал бобена супа. По едно време му се доходило до тоалета. Страхувал се някой да не му изяде супата и написал бележка:
- Плюх вътре.
Спокоен и изумен от своята съобразителност той отишъл в тоалета. Като се върнал, намерил друга бележка с послание:
- И АЗ...
Една жена минава през парка. Изведнъж иззад храста:
- Стой!
Тя спира.
- Лягай!
Легнала.
- Пълзи!
Запълзяла.
И изведнъж чува до ухото си съчувствен глас:
- Госпожо, да не ви е лошо? Аз тука обучавам куче и ви гледам пълзите...