Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мутра построил лятна вила в Балчик. През лятото отиват на море с гаджето. През това време обаче свлачището е отнесло вилата в морето. Девойката почва да се ядосва: - Их, мама му стара, отиде ни хубавата вила, толкова пари потрошихме, а всичко отиде на вятъра. Мутрата гледа спокойно, след това и перва един по врата и казва: - Стига мрънка ма! Я глей отгоре к’ва идва!
Борци 4,033 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали радио Ереван: - Колко пъти е редно да изневери една съпруга? - Колкото пъти не я хванат. В началото на творческия си път културния министър Абрашев отишъл в библиотеката на музикалната академия и казал на библиотекарката: - Да имате нещо за Вивалди? - Да, имаме една монография! - казала жената. Искате ли я? - Е-е-е, монография! - нацупил се Абрашев. Нямате ли нещо "Стерео"? Двама старци си седт на една пейка в градинката. Минава една тяхна засукана комшика и си прави майтам с тях. - Ей „младоци” искали някой от вас да ме опъне? Старците си траят и тя подминала, тогава единият рекъл. - Еее Спасе виде ли са, едно време имаше с що ма па немаше и що сеа има у що, ма па нема с що! Родените между 1993-1999 са живяли вече в три десетилетия, две столетия и две хилядолетия, а още даже нямат 18 години. Двама приятели се виждат: - Знаеш ли,че аз каквото си пожелая се сбъдва?!? - Да,бе!?! - Е, глей сега... сега тук ще стане авария... Гледат двамата на пресечката става авария... - Виде ли? - Е, това сигурно е случайност... я пак! - Ок... ски сега.. от онзи прозорец ще падне телевизор... Чакат 5 минути,10... пада стол... след още 1,2 пада маса, след още пада шкаф... започнали да се съмняват и двамата... - Е, сигурно се излекувах... Появява се човека от дадения прозорец и вика: - Абе, нямам телевизор аз... нямам!