Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж изгубил жена си и отишъл при полицая да подаде жалба. Полицая го попитал за отличителни белези. — Една такава слаба, висока не много красива. Полицаят се зачудил нещо и мъжът го попитал. — Господин полицай, как изглежда твоята жена. — Една руса, висока, стройна и с голям бюст. Мъжът отговорил: — Давай тогава да търсим твоята жена, остави моята.
Семейни 2,971 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървяло си зайчето из гората и срещнало медената питка. "Медена питке, моля ти се, дай ми едно парченце, че съм много гладен." Медената питка му теглила една грозна и дълга псувня и отминала. Зайчето седнало и почнало да плаче. Минала мечката и като разбрала каква е работата му казала: "Не плачи, зайо, това не е медената питка, а таралежът остриган за далавери". Мъжът трябва да е малко по-симпатичен от маймуна, а жената малко по-умна. Бай Иван бил на 102 и години и от едно телевизионно предаване решили да го интервюират. Званнали му те по телефона и казали: - Добър ден, бай Иване, бихте ли ни оказали честта тази събота да дойдете в нашето предаване като гост, за да кажете на хората как сте оживяли до тази възраст? - Много бих се радвал да дойда, но точно тази събота не мога. - Защо не можете? - Ми, татко се жени. - Ама как така ?!?! Баща ви е жив, та вие сте на 102 и години?!? Добре, добре, тогава много ви се молим елате другата събота заедно с баща си. - Много бихме искали, но и тогава сме заети и не можем. - Защо? - Ами, тогава дядо се жени. - Ама.... как така, вие сте жив, баща ви също, че и дядо ви на всичкото отгоре?!?! Още по-добре, ще бъдете сензация, елате по-другата събота в нашето предаване. - Ами... и тогава не можем, прадядо се жени. - А-а-а...ама как така, и прадядо ви е жив, това вече е невъзможно...че и се жени на всичкото отгоре?!?!?! - Ами и той не иска, ама техните го карат. Обесил се един програмист и в джоба му намерили бележка: Critical error. System halted. Една мутра разказва на друга: - Наскоро пътувах с влак и там пийнахме с приятели, та с един полицай се сдърпах та взех, че го изхвърлих през прозореца. - И какво? Даде на който колкото трябва и са те осъдили условно? - Защо пък и да ме осъждат? Оформиха го като административно нарушение - за изхвърляне на боклук през прозореца...