Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Из ученическо съчинение: "Едно време живеели големи животни, наречени динозаври, които, поради смяна на сезона, измрели."
Бисери 3,382 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лъвът се връщал от пазар. Решил да си вземе цигари и влязъл в кръчмата, която била на поляната до големия бор. Купил цигари и лимонада... на бара седял бикът, който повикал лъва: -Ей, лъв, ела да пием по една бира. Царят на животните го погледнал странно и казал: -Не мога бик... жена ми ме чака. Бикът се изхилил и отвърнал: -И какъв цар си щом те е страх от женати? Я погледни мене... пия бира и не ме интересува, тя ще сготви и ще ме извика! Лъвът се усмихнал хитро и с висок глас казал: -Бик, твоята жена е крава, а моята ЛЪВИЦА... Ако от сутринта жената ви изпраща за водка, значи не сте се събудили у дома! Две приятелки си говорят: - Разделих се с моето момче. - Защо? - Знае прекалено много мръсни песни. - Пеел ли ти ги? - Не, само си ги подсвиркваше. - Защо италианците носят златни синджири на врата си? - За да знаят къде да спрат да си бръснат брадата. Един мъж отишъл на доктор. -Докторе имам един много голям проблем. -Какъв? -Еми един такъв съм заприказвам се с хората... оня ден отидох в комшийктата с нея като се разприказвахме, приказвахме приказвахме и са наебахме. -Еми какво лошо има в това? -Е да де ама един ден дойде на гости бълдъзата и с нея като се разприказвахме, приказвахме приказвахме и са наебахме. -Еми какво лошо има в това? -Е да де ама един ден дойде комшията и като се разприказвахме с него че го наебах и него. А доктора: -Я си тръгвай че нещо много се разприказвахме май.