Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Нещата не се променят, просто човек променя начина, по който ги вижда.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Из ученическо съчинение: "Едно време живеели големи животни, наречени динозаври, които, поради смяна на сезона, измрели."
Бисери
03.10.2017
3,382 прегледа
Следващ →
Още вицове
Лъвът се връщал от пазар. Решил да си вземе цигари и влязъл в кръчмата, която била на поляната до големия бор. Купил цигари и лимонада... на бара седял бикът, който повикал лъва: -Ей, лъв, ела да пием по една бира. Царят на животните го погледнал странно и казал: -Не мога бик... жена ми ме чака. Бикът се изхилил и отвърнал: -И какъв цар си щом те е страх от женати? Я погледни мене... пия бира и не ме интересува, тя ще сготви и ще ме извика! Лъвът се усмихнал хитро и с висок глас казал: -Бик, твоята жена е крава, а моята ЛЪВИЦА...
Ако от сутринта жената ви изпраща за водка, значи не сте се събудили у дома!
Две приятелки си говорят: - Разделих се с моето момче. - Защо? - Знае прекалено много мръсни песни. - Пеел ли ти ги? - Не, само си ги подсвиркваше.
- Защо италианците носят златни синджири на врата си? - За да знаят къде да спрат да си бръснат брадата.
Един мъж отишъл на доктор. -Докторе имам един много голям проблем. -Какъв? -Еми един такъв съм заприказвам се с хората... оня ден отидох в комшийктата с нея като се разприказвахме, приказвахме приказвахме и са наебахме. -Еми какво лошо има в това? -Е да де ама един ден дойде на гости бълдъзата и с нея като се разприказвахме, приказвахме приказвахме и са наебахме. -Еми какво лошо има в това? -Е да де ама един ден дойде комшията и като се разприказвахме с него че го наебах и него. А доктора: -Я си тръгвай че нещо много се разприказвахме май.