Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Час по биология. Учителката задава въпрос: — Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: — Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. — Най-сладкото нещо госпожо е сексът. — Мръсник – възмущава се учителката. — А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж – обобщава Иванчо.
Ученически 3,718 прегледа
Следващ →

Още вицове

В кризисния щаб група опитни икономисти, мениджъри и политолози по време на мозъчна атака не изсмилили нищо по-добро, отколкото да изтрият със зелена боичка Гърция от картата. Вървял един пиян руски войник из центъра на Москва, през 30-те години на XX век, по време на Сталинските репресии и скандирал: - Смърт на мустакатият диктатор! Смърт на мустакатия диктатор! Чул го един следовател, капитан от НКВД, хванал го и за да се натегне, директно го закарал при Сталин и му обяснил какво скандира този войник. Сталин дръпнал от лулата си и попитал войника: - Товарищ солдат, вы кого имеете предвид? Войникът, като знае какво го чака, от страх изтрезнял и веднага съобразително отговорил: - Я имею предвид Хитлера. Тогава вожда се обърнал към капитана и сухо го попитал: - А вы, товарищ капитан, кого имели предвид?!? Обаждане по телефона в офис. Секретарката отговоря: - За съжаление шефът го няма, но ако е за нещо много спешно, ще го разбудя. Един мъж се прибрал пиян в къщи. Навечерял се, отишъл при жена си и казал: - Скъпа в къщата има полтъгайст!!! - Скъпи, чуваш ли се какво говориш? - Ами отивам в тоалетната, влизам - светка. Излизам изгасва. - Скъпи, пак си пикал в хладилника... Разузнаването докладва на Клинтън: - Господин Президент, руснаците започнаха да боядисват луната червена! Клинтън: - Оставете ги да прават каквото си щат. На следващият ден разузнаването (ядосано): - Господин Президент, руснаците боядисаха половината луна червена! Клинтън: - Абе оставете ги да правят каквото си щат. На следващият ден разузнаването (шашнато): - Господин президент, руснаците боядисаха цялата луна червена! Клинтън: - Браво на тях! Хайде сега вие отидете на луната и напишете "Кока-Кола".