Баба и дядо ще имат сто годишнина от сватбата. Бабата решила, че на този толкова важен за тях ден трябва да направи нещо специално за своя дядо. Мислила, мислила и го измислила - цял ден ще се разхожда чисто гола и ще правят страстен секс, както едно време.
Дошъл заветния ден и бабата цял ден се разхожда чисто гола, но дядото не й обръща внимание и само е забил поглед във вестника.
Докато варила млякото бабата решила, че трябва да му привлече вниманието. Направила много еротична поза, докато бъркала млякото - била го гледала в някакъв филм, и с възможно най-первезния глас, който може да изкара една баба на над сто години казала:
- Дядо, нещо съм се разгорещила.
Дядото вдигнал небрежно поглед от вестника, погледнал я над очилата си и казал:
- Естествено, гърдата ти е в тенджерата с млякото.
Час по биология. Учителката задава въпрос:
— Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това.
Става едно дете и казва:
— Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора.
Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи.
Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига.
Но накрая е принудена да попита и него.
— Най-сладкото нещо госпожо е сексът.
— Мръсник – възмущава се учителката.
— А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж – обобщава Иванчо.