Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Постоянно ми се налага да се бия за женската чест! — Защо така? — Без бой не ми се дават.
Разни 1,874 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хомосексуалист влиза в магазин и казва на продавача: - Една палка салам. - Да ви я нарежа или я искате цяла? - Да я нарежеш??!!! Абе моят задник, да ти прилича на касичка.... По време на студената война американците се готвят да изпитват нова балистична ракета. Развръщат установката на тайно място в гората, подготвят се за старт. На близкото дърво стоят две гарги и си говорят: - Ще излети. - Няма да излети. - Ще излети бе! - Няма да излети. Изстрелват я, ракетата се издига на стотина метра във въздуха и се взривява. Едната гарга казва: - Ей, вярно бе, не излетя. Другата застава мирно и козирува: - Служа на Съветския Съюз! Ирландия. До една кръчма върви бой. До биещите се отива един и пита: - Извинете, това частен бой ли е, или може да участват всички? Една 80-годишна бабичка отишла на гинеколог. Той решил да се пошегува с нея и й казал, че е бременна. - Не може, как така, та аз съм на 80 години… - Бременна сте госпожо, изследванията не лъжат. - Ех, то в тия времена и на средния си пръст вяра да нямаш… Влакът излиза от дълъг тунел. В едно купе сред пътниците седят и двама младоженци. Мъжът (шепне на ухото на жена си): - Ако знаех, че тунелът е толкова дълъг, непременно щях да се възползвам. Жената (високо): - Значи, това не си бил ти?