Жена разправя на мъжа си:
- Вчера се срещнах със секретарката ти. Горката, толкова се е измъчила... И за всичко е виновен съседът ни!
- Ама тя познава ли го?
- Не, аз го познавам. Абе, какво да ти разправям, дълга история...
- И къде се видяхте с нея?
- Във венерическото отделение.
Попитали американеца, италианеца и българина? Кого повече обичаш? Жена си или любовницата? Американецът:
— Ние в Америка уважаваме семейните ценности и традиции, затова обичам повече жена си.
Италианецът:
— Ние в Италия сме ренесансова държава, имаме любов, страст – затова обичам повече любовницата си.
Попитали Българинът:
— Еми аз и с жена си и с любовницата си спя, но най-много си обичам МАМА!