Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попитали американеца, италианеца и българина? Кого повече обичаш? Жена си или любовницата? Американецът: — Ние в Америка уважаваме семейните ценности и традиции, затова обичам повече жена си. Италианецът: — Ние в Италия сме ренесансова държава, имаме любов, страст – затова обичам повече любовницата си. Попитали Българинът: — Еми аз и с жена си и с любовницата си спя, но най-много си обичам МАМА!
Разни 1,920 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Знаеш ли колко вица има за Левски? - Не, колко? - Нито един, всичко е истина. Щирлиц стреля в упор. Упорът падна! Две блондинки си говорят: - Ти как убеди мъжа си сестра ти да се нанесе у вас? - Дадох му да я изпита и той веднага каза: - Сестра те е върха! Много е добра в леглото - изпъна го като гущер! Едно дете както си играело намерило един пакет Виагра. Веднага усетил че от това лекарство можел да спечели някой друг лев. Като се прибрал у дома отишъл при баща си . -Татко виж какво намерих ако ми дадеш 10лв ще ти дам пакета. Бащата погледнал и казал -На мен това не ми трябва отиди при дядо ти. Така и направил малкия отишъл при дядото и от вратата почнал да вика: -Дядо , Дядо имам нещо за теб ама ще ми дадеш 10лв. Погледнал стария и рекъл: -Абе малкия това сигурен ли си че върши работа -Да дядо 100 процента. -Добре ама сега няма да ти дам парите ела утре трябва да пробвам. На сутринта малкия отишъл при дядото какво да види той засмян до уши , бабата също. Дядото изкарал 50лв и ги пъхнал в ръката на малкия. Внучето се зачудило и попитало: -Абе Дядо нали се разбрахме за 10лв. -Спокойно 10лв са от мен другите 40 са от Бабата рекъл Дядото. Може ли бутилка уиски да се нарича "източник, близък до Батето"?