Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Доктор към пациента: - Добре ли спите през нощта? - Да, докторе. - Какво работите? - Нощен пазач съм.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Мутра пита друга: — Защо си купил този стар „Москвич“? — За да плаша сина за лошо поведение. — Как така? — Заплашвам го, че ще му го подаря за рождения ден вместо „Мерцедес“!
Разни
03.10.2017
1,675 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една жена се изчервява пет пъти: Първи път - когато й е за първи път. Втори път - когато изневери за първи път. Трети път - когато й платят за първи път. Четвърти път - когато тя плати за първи път. Пети път - когато тя плати и й върнат парите.
В маршрутка влиза девойка, но нямало къде да седне. Един младеж, къде на шега, къде на истина, предложил на девойката да седне в скута му. Без да я подканят втори път, девойката седнала. В един момент обаче, тя попитала младежа: - Какво имаш в джоба на дънките? Нещо ми убива... Младежът се поусмихнал, но без да се замисля отговорил: - Запалка. От съседната седалка се обадил 80-годишен старец: - Седни в мен, аз вече не пуша!
Прибира Иванчо от училище и започва да разкава на майка си: - Мамо, днес учихме за животните и как си приличаме с тях. Примерно ти си кравата, аз съм теленце и тате е бика. - Браво запомнил си, но малко уточнение тати е вол, бика е през две преки от тук ....
Доктор към пациент на изписването му: - И предайте много поздрави на баба Ви и дядо Ви! - Какви поздрави ще и предавам?! Отдавана са починали? - Щом Ви казвам, че скоро ще можете да им предадете поздрави - предайте им.
- Иванчо – казва учителката- днеска домашнотото ти е много добре направено. Надявам се че никой не е помагал на баща ти?