Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо този депутат е толкова богат? - Има си добър бизнес. - Какъв? - Продава тези, които са го купили.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
След филма двама си говорят: — Ех, защо не бях на 15 години… — Защо? — Нямаше да ме пуснат в киното да гледам този филм.
Разни
03.10.2017
1,791 прегледа
Следващ →
Още вицове
На бал в Английския кралски двор разговарят двама лорда, единия от които изпаднал в борчове, нямал даже стотинки за вестник! - Сър Джефри, много ми е приятно да ви видя, намирам ви във видимо цветущо здраве! - Да благодаря. - Как е миледи? Надявам се, че и тя е много дорбе?!? - Да така е! - А скъпите ви дъщери, предполагам вече им намерихте подходящи по ранг и образувание съпрузи!? - Да приятелю! И така още половин час размяна на любезни намеци и констатации за финансовото и здравословното състояние до 7-мо коляно, докато накрая задал контра въпроса: - Сър, ще бъдете ли така любезен да ми услужите с 1000 паунда? - А вие можете ли да ме целунете по лакътя? - Защо точно по лакътя милорд? - Ами и бие започнахте от далеч сър!!!
Вуте среща Геле и го пита: — Чете ли, веснико днеска? Геле: — Не съм, оти какво ново има? Вуте: — Па не знам, затуй те питам…
По средата на зимата на реката седи рибар и лови риба. Рибата въобще не кълве, а рибарят е премръзнал като куче. До него сяда някакъв старец и започва да вади една след друга риби. - Ей, дядка, как го правиш това, бе! Аз седя два часа и не съм хванал нищо, а ти една след друга ги вадиш?! Дядката: - Ферфея фряфва се фърфи на фофло…. - Кво, кво?! - Хаффам фе ферфея фяфвя се фърфи на фофло фе…. - Кво приказваш, бе? Нищо не ти се разбира… Дядото с досада изплюва нещо в ръката си и крещи: - Абе, казвам ти, че червеят трябва да се държи на топло, бе!
Сестра в психодиспансера представя новите болни: -Докторе , новият от 5-та стая се мисли за Джак изкормвача. -Сложете му усмирителна риза! -А този от 7-ма стая се мисли за Казанова. -В такъв случай усмирителни гащи!
Всички модератори след смъртта си Господ ги прибира в Рая и те денонощно му модерират пощата.