Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки си говорят: - Представи си значи, вчера Иван идва у нас, и още от вратата ми свали полата и...а после си тръгна. И до сега не знам за какво дойде, искаше нещо да ми каже ли?
Блондинки 3,667 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж отивал на доктор, много притеснен заради ставащото с него. Влиза в кабинета той с трясък и казва на доктора: - Докторе, докторе, имам голям проблем! След което докторът му отвръща: - Споделете, господине, какво има? ! Мъжът отговаря: - Ами, много ме е срам, но едното ми мъдо е по-голямо от другото! Докторът отговаря: - Е, господине, нищо срамно няма, покажете го, за да се уверим, че няма някакви проблеми.. Мъжът отвръща: - Ами, ще ви го покажа, но обещайте, че няма да ми се смеете, защото много ме е срам! Докторът отвърнал: - Няма проблем, господине, аз съм професионалист, не се страхувайте! И мъжът с рязко движение извадил едното си мъдо и го изпраскал на бюрото на доктора. След което докторът, при самата гледка, не издържал и избухнал в бурен смях. От тази реакция на доктора, мъжът се натъжил, въздъхнал и отвърнал на доктора: - Е, щом ми се смеете, няма да ви покажа по-голямото мъдо! Вдигнете ръцете все едно са част от тялото! Учителка по физическо - Ало, радио Ереван? - Да. - Оня ден слушах по вашето радио много интересна политическа дискусия. Днес обаче едва-едва ви хващам, много лошо се чува... - Вече излъчваме от Сибир. Седят Петка и Чапаев на една палма. Изведнъж към палмата се приближава слон и започва да я клати. - Василий Иванович, може тук да му е гнездото... - Ама че си глупак, Петка. Слоновете живеят в дупки. - Наистина ли мислите, че съм перспективна за модел? - Да, с Photoshop.