Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как се нарича хлебар с дефект, но в женски род? - Дефектна хлебарка!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две блондинки си говорят: - Представи си значи, вчера Иван идва у нас, и още от вратата ми свали полата и...а после си тръгна. И до сега не знам за какво дойде, искаше нещо да ми каже ли?
Блондинки
03.10.2017
3,667 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж отивал на доктор, много притеснен заради ставащото с него. Влиза в кабинета той с трясък и казва на доктора: - Докторе, докторе, имам голям проблем! След което докторът му отвръща: - Споделете, господине, какво има? ! Мъжът отговаря: - Ами, много ме е срам, но едното ми мъдо е по-голямо от другото! Докторът отговаря: - Е, господине, нищо срамно няма, покажете го, за да се уверим, че няма някакви проблеми.. Мъжът отвръща: - Ами, ще ви го покажа, но обещайте, че няма да ми се смеете, защото много ме е срам! Докторът отвърнал: - Няма проблем, господине, аз съм професионалист, не се страхувайте! И мъжът с рязко движение извадил едното си мъдо и го изпраскал на бюрото на доктора. След което докторът, при самата гледка, не издържал и избухнал в бурен смях. От тази реакция на доктора, мъжът се натъжил, въздъхнал и отвърнал на доктора: - Е, щом ми се смеете, няма да ви покажа по-голямото мъдо!
Вдигнете ръцете все едно са част от тялото! Учителка по физическо
- Ало, радио Ереван? - Да. - Оня ден слушах по вашето радио много интересна политическа дискусия. Днес обаче едва-едва ви хващам, много лошо се чува... - Вече излъчваме от Сибир.
Седят Петка и Чапаев на една палма. Изведнъж към палмата се приближава слон и започва да я клати. - Василий Иванович, може тук да му е гнездото... - Ама че си глупак, Петка. Слоновете живеят в дупки.
- Наистина ли мислите, че съм перспективна за модел? - Да, с Photoshop.