Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Славчо! Пак си се напил кат’ свиня!!! Вчера бях щастлива да те видя трезвен!<BR>- Днес е мой ред да съм щастлив.
Семейни 3,270 прегледа
Следващ →

Още вицове

Рано сутрин. Мъж се събужда с желание за секс. Хванал той жена си за дупето, на което тя отговорила: - Мммм не може, скъпи - днес във фурната се вари лютеница. - Нищо - невъзмутимо казал той - газовият котлон нали работи. Двама евреи отиват в САЩ. Разхождат се по улицата и гледат на някаква църква надпис "Станете християни и ще ви дадем $5000". - Хм..., вика единия, да вземем да станем християни? - Ама не те ли е срам бе, Яков - баща ти равин, дядо ти равин, а ти християнин ще ставаш? - Е, 5000 долара са си пари все пак. Влиза да се покръства. След час излиза. Другият го чака на пейката отпред. - И какво сега, дадоха ли ти парите? - Ей, ама това вие евреите само за пари мислите! Мъж се връща от командировка. Отива в спалнята, а там в леглото лежи някакъв мускулест, дългокос младеж. Жена му: - А, долетя ли най-после, гълъбче? Щото докато те нямаше, тук орел си сви гнездо... - По-големият ми брат страшно ме ядосва! - казва мъж на средна възраст. - Като влезе да се къпе, прекарва по няколко часа с пластмасовите патета и гумените подводници във ваната. - Ако това го радва, не виждам причина да се ядосвате - отговаря психиатърът. - И вие щяхте да се ядосвате, ако бяха ваши... Обяснение на закъснял служител: "Дойдох на работа в 10 часа, а не в 8 часа, защото тъй или иначе до 10 никой нищо не прави, а само се пие кафе. А аз толкова кафе не мога да пия."